Kilka ciężarówek stanęło w ogniu. Pożary w Polsce nie ustępują

Redakcja Redakcja Wypadki Obserwuj temat Obserwuj notkę 53
Aż 9 ciężarówek spłonęło minionej nocy w miejscowości Górki koło Kwidzyna. Ogień pojawił się po godzinie 2. Z dymem poszły ciągniki siodłowe i naczepy.

Tajemnicze pożary od tygodni w Polsce

Prokuratura i służby od kilku tygodni badają ciąg podejrzanych pożarów, które mają miejsce w Polsce. Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Bytom, Dolny Śląsk - to tylko niektóre miejsca, gdzie pojawił się ogień. Premier Donald Tusk nie wykluczał ingerencji rosyjskiej w tych wydarzeniach, choć zastrzegł, aby media nie prześcigały się w publikowaniu sensacyjnych i niesprawdzonych informacji. 


Spłonęło 9 ciężarówek

Teraz spłonął parking przy firmie transportowej w powiecie kwidzyńskim. Zniszczonych zostało 9 ciężarówek. 

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 2.30. Ze wstępnych informacji wynika, że całkowitemu spaleniu uległo dziewięć pojazdów ciężarowych z naczepami. Nie było osób poszkodowanych – podała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie asp. Anna Filar.

Przyczynę zdarzenia ustala policja. Dyżurny stanowiska kierowania KW PSP w Gdańsku podał, że z ogniem walczyło dziesięć zastępów PSP. Nie był to jedyny pożar w okolicach. Jak informuje Radio Gdańsk, w nocy z czwartku na piątek w Kwidzynie zapalił się też dom jednorodzinny. Na miejsce przyjechało osiem zastępów straży, by ugasić ogień. 


Fot. Akcja straży pożarnej na terenie powiatu kwidzyńskiego/Facebook: Kwidzyn 112 - Fotografia Ratownicza Powiatu Kwidzyńskiego

GW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj53 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości