Chcecie grać w grę za pieniądze dla Ikei? Fot. PAP/EPA/Petr Malina
Chcecie grać w grę za pieniądze dla Ikei? Fot. PAP/EPA/Petr Malina

Ikea szuka ludzi do pracy. Oszałamiające pieniądze za grę

Redakcja Redakcja Praca Obserwuj temat Obserwuj notkę 18
Ikea poszerza swój rynek o nowe pomysły i usługi. W związku z tym szuka też nowych pracowników. I trzeba przyznać, że oferuje naprawdę świetne pieniądze. Dobrze zapłaci ludziom za to, co i tak lubią.

W Ikei można zagrać za pieniądze w Robloxa

Ikei nie trzeba nikomu przedstawiać. Szwedzka firma kojarzy się w Polsce przede wszystkim z funkcjonalnymi meblami i wystrojem domowych wnętrz. I szwedzkimi klopsikami. Okazuje się, że szwedzki gigant szuka osób chętnych, by za pieniądze zagrać w grę.

Będę grał w grę za pieniądze – kto nie chciałby tak odpowiedzieć na pewne znane pytanie.

Chodzi o grę w Roblox za pieniądze.

Mniej zorientowanym wyjaśniamy, że Roblox to edukacyjna gra internetowa wydana w 2006 roku przez amerykańskie studio Roblox Corporation. Uczestnicy gry samodzielnie kształtują rozgrywkę poprzez tworzenie przedmiotów, miejsc akcji itp. Możliwe jest udostępnianie własnych map zbudowanych z modułów przypominających klocki Lego.

Rekrutacja skierowana do osób z Wielkiej Brytanii i Irlandii już ruszyła.

Pod koniec czerwca wystartuje platforma The Co-Worker, która umożliwi zdalną grę w Robloxa na godziny dla Ikei.


Gra za pieniądze dla Ikei. Jak to będzie wyglądało

Szwedzka firma już szuka chętnych do gry w Robloxa. Jak to będzie wyglądało?

W Robloxie znajdzie się cyfrowa wersja budynku sieci Ikea. Pracownik będzie wykonywał takie same zadania, jak osoby zatrudnione w prawdziwych sklepach Ikea. Będą pomagał wirtualnym klientom np. w wyborze mebli i serwować kultowe klopsiki w bistro.

Niestety, liczba miejsc pracy jest ograniczona. Ikea chce zatrudnić tylko 10 osób. Rekrutacja trwa od 3 do 16 czerwca. Wirtualne rozmowy rekrutacyjne zaplanowano od 14 do 18 czerwca.

Kandydaci zobowiązani są wypełnić krótki formularz na stronie The Co-Worker, w której odpowiedzą na trzy kreatywne pytania.

Ikea dla graczy w Robloxa proponuje w pełni zdalną i elastyczną pracę ze stawką godzinową w wysokości 13,15 funtów lub 14,80 euro (około 64 zł). To oznacza, że 8-godzinny dzień pracy można zarobić ponad 500 zł.


Polacy mogą zarobić w Niemczech

Pechowo dla Polaków, oferta jest skierowana wyłącznie do obywateli Wielkiej Brytanii i Irlandii, którzy ukończyli 18 lat.

Ale wiadomo, że Niemcy szukają Polaków do pracy w Mercedesie. Może nie jest to aż tak fajne, jak gra w grę edukacyjną za niezłe pieniądze, ale za to buduje przyjaźń polsko-niemiecką.

KO 

Źródło zdjęcia: Chcecie grać w grę za pieniądze dla Ikei? Fot. PAP/EPA/Petr Malina

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj18 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo