8 obserwujących
296 notek
85k odsłon
174 odsłony

Zbig Wie, ale nie może pojąć? Polemika i uzupełnienie

Wykop Skomentuj7

Tekst w nauka o sowieckich testach i ćwiczeniach z wybuchem bomby A/40kT w centralnej Rosji sowieckiej - bez trudu znajdziesz. W komentarzach zagaiłem o takich samych testach w Usa: wyszukiwarka, hasło: exercises bomb a and soldiers: https://www.youtube.com/watch?v=4kG9kD8bPnA , https://www.youtube.com/watch?v=dcvmqF7jol4 ; dwa linki, by nie było wątpliwości. Oryginalność filmów do osobistej oceny. Żukow ćwiczył atak poprzez wyrwę w obronie wroga, Atomową, a co ćwiczyli Amerykanie? Dokładnie to samo: czy żołnierze wykonają zadanie.

W filmie amerykańskim, widzimy indywidualne pakieciki w kieszonkę, prawdopodobnie dozymetry z kliszy fotograficznej, by znać pochłoniętą indywidualnie dawkę. Ruscy dostali nowiutkie mundury przed A i nosili je później. Bo jak nowe wyrzucić : D Kto tu jest infantylny, panie ZbigWie. Gratuluję przeżywalności, pańskiej, osobistej. Moi znajomi z kontraktów w Zeteserze, już dawno w ziemi. To do odczytywania rzeczywistości i oceny o infantylizm. Zgrabną notkę pan ułożyłeś, ale nic z niej nie rozumiesz. Widzisz bukwy, no linijki już nie rozbieriosz ni tw*ja.

Testy nuklearne, poligonowe, były --być , albo nie być -- usa/zsrs i to nazywało się ZIMNA WOJNA, całe szczęście, że zimna, a podgrzewanie zaszło jedynie na poligonach (pomijając ludobójczy atak w Japonii miasta: Hiroszima i Nagasaki t=pewnie z 200 000 ofiar natychmiastowych i następstw, a może więcej).


fizyka, wojna, zimna wojna, A bomb, nuklear, polemika

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie