LUPUS IN FABULA
"Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać" Ap 1, 19.
1 obserwujący
95 notek
21k odsłon
203 odsłony

Dziś sos cygański a jutro pierogi ruskie. Niech żyje poprawność kulturowa!

Wykop Skomentuj10

 Pierogi ruskie to politycznie niepoprawny produkt, zatem muszą być usunięte z jadłospisu restauracji podobnie jak tzw. cygański sos - według ostatnich wiadomości z pralni mózgów usunięto nazwę tego produktu jako szkodliwą społecznie i ideowo.
Następnie zlikwiduje się placek po węgiersku, no, bo jak tu naszych przyjaciół smażyć i zjadać. A co będzie z kiełbaskami frankfurterkami, czy to nie jest obrażanie i poniżanie mieszkańców Frankfurtu?
O barszczu ukraińskim to boję się wspominać, bo to na pewno już polityczna sprawa, zwłaszcza że Ukraińców u nas wielu!
Ojej! A lody włoskie to też będzie polityczna sprawa? Wiecie przecież, że czekolada koloru ciemnobrązowego to przykład rasizmu, a czekolada biała to gloryfikacja ludzi o jasnym kolorze skóry!

Pamiętaj, że potrawa zwana karp po ży...wsku to objaw antysemityzmu i nic na to nie poradzimy!

Świat zwariował z powodu poprawności politycznej i kulturowej. Tylko wobec kogo ta poprawność ma być prezentowana, kto jej oczekuje? Tu chodzi o reset kulturowy, dziś likwidujemy przysmaki, a jutro zlikwidujemy inne wartości i treści kulturowe jak np.  rodzinę, potem Ojczyzny, a na końcu z konia zrobimy senatora!
Świat zwariował, lecz to wariactwo jest zamierzonym projektem prania mózgów, aby zglobalizować, zniewolić i zdegradować człowieka - stoimi przed faktem permanentnej rewolucji kulturowej, której celem jest słodki i pokorny niewolnik - nowy człowiek, czyli komunizm bis nadchodzi i dobrze się ma!

Postscriptum
Rodacy! Mamy okazję pokazać swoją siłę polityczną! Trzeba coś zrobić z nazwą żarówek firmy "OSRAM", bo ta nazwa też może być  niewłaściwa i źle się kojarzyć, zwłaszcza w czasach rozkwitu kultury "anus-centrycznej" (to żart, ważne to, co niżej, czyli o Engelsie i socjalizmie!).

Fryderyk Engels pisał, że sposobem na  wprowadzenie absolutnego socjalizmu jest zniszczenie: rodziny, własności i tradycji, a to widźmy w naszych czasach,  wskutek tego z prawdy robi się kłamstwo, z chłopa robi się babę a z diabła boga!


OTO PRZYKŁAD WSPÓŁCZESNEJ POPRAWNOŚCI KULTUROWEJ! POMNIK G...WNA W PARKU (zob. fotografię  z domeny publicznej, link: https://gazetawroclawska.pl/wroclaw-wielka-kupa-na-placu-dominikanskim-czyja-to-sprawka/ar/561713 , artykuł pt. Wrocław: Wielka kupa na placu Dominikańskim. Czyja to sprawka? )

.


Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale