0 obserwujących
96 notek
34k odsłony
206 odsłon

KOMU JOANNA LICHOCKA POKAZAŁA ŚRODKOWY PALEC?

Wykop Skomentuj7

Na wstępie zaznaczam, że ten gest, budzi we mnie zażenowanie i pomimo wielokrotnego bycia adresatem tego „środkowego palca” nigdy nawet nie pomyślałem o odwzajemnieniu tego buractwa. Jednak jak widzę, setki celebrytów-prostaków, nie ma, z posługiwaniem się tym prymitywnym znakiem, najmniejszego problemu.

Każdy średniokumaty człek, doskonale wie, do jakich środowisk było skierowane to „poprawianie sobie czegoś w oku” a sugerowanie, że gest jest wymierzony w ludzi dotkniętych chorobą, jest zwykłym draństwem. W trakcie posiedzenia Sejmu Joanna Lichocka pokazała środkowy palec w kierunku ław opozycji i powiązanej z nią postsocjalistycznej swołoczy.  

Adresaci „gestu Lichockiej”:  

TVN, założona przez Jana Wejcherta zarejestrowanego jako „TW KONARSKI”, oraz Mariusza Waltera „TW MEWA”  

Małgorzata Gersdorf prezes sądu najwyższego, wcześniej znana, jako radca prawny na usługach TVN.  

Kilku sędziów młodego pokolenia, wychowanych i ukształtowanych, przez rodziców, esbeków i ormowców.  

Wszelkiej maści lewactwo, chcące przejąć kontrolę nad wychowaniem i kształceniem naszych dzieci.  

No i oczywiście Pawła Kukiza, za którym nie wiadomo kto stoi i kto był pomysłodawcą oraz twórcą, tego przekrętu politycznego, pod tytułem KUKIZ15 .............  

I można by jeszcze dodawać dziesiątki nazwisk, ludzi tkwiących po uszy w tym antynarodowym szambie, dla których dobro Ojczyzny, moim zdaniem,nie ma żadnego znaczenia.  

Totalna opozycjo i wy wszelkiej maści wspierający ją celebryci, to wy i tylko wy jesteście adresatami tego, środkowego palca Pani Lichockiej, a wasza reakcja pokazuje jak na dłoni, że język chamskich gestów, jest waszym językiem. Te wszystkie Olejniki, Sthury, Górskie, tudzież inne ćwierć-mądre Biedrzyńskie, nie mają żadnego problemu z okazywaniem tego obrzydliwego gestu i nie czynią tego pod wpływem nagłych emocji.


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale