Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
13 obserwujących 956 notek 1845329 odsłon
dziennikarzobywatelski, 21 czerwca 2018 r.

Jak feministki torturowały kobietę ! Szok

Feminuistki / amterialy prasowe
Feminuistki / amterialy prasowe

Tyle mówi się i pisze o feministkach. Prasa pokazuje o co walczą i jakimi sposobami. Niejednokrotnie w internecie widzieliśmy ich roznegliżowane ciała w wulgarnymi transparentami o ich " cipkach itp" Wielu zastanawiał się czy maja rację walcząc o swoje prawa. Ale  nikt nie przypuszczał iż te feministki w swoim zacietrzewieniu i wrogości oraz głupocie stosują metody terroru !!.

W materiale zaprezentowanym w   http://nczas.com  czytamy materiał tam zamieszczony o kongresie feministek zatytułowany   cytat : "Skandal! Feministki torturowały kobietę. Musiała stać kilkanaście godzin, podczas gdy uczestniczki Kongresu Kobiet dostawały posiłki i miały toaletę VIP" Czytamy w nim :

"„Ta wspólna walka i solidarność kobiet powinna oznaczać również to, że w jej ramach każda z nas będzie traktowana z takim samym szacunkiem. Czy będzie to gwiazda Kongresu Kobiet, czy pani pracująca przy ochronie tego wydarzenia” – napisała po Kongresie Kobiet jedna z uczestniczek Maria Świetlik. Okazuje się, że mądralińskie feministyczne tuzy traktują inne kobiety z godnym pożałowania brakiem szacunku i empatii, o których tak chętnie mówiły podczas paneli i wykładów.

„Jak dowiedziałam się z rozmowy z jedną z pracownic firmy wynajętej przez organizatorki Kongresu, podczas gdy uczestniczki paneli mogły korzystać z VIP-owskiej toalety i darmowych posiłków w wydzielonej restauracji, ona zmuszona była kilkanaście godzin stać (choć obok było dostępne krzesło) bez możliwości odejścia choćby na chwilę, by coś zjeść lub wypić. To odrażający przykład nadużycia władzy klasy średniej nad kobietami i ich ciałami” – stwierdziła Świetlik. Kobietę zszokował los, jaki organizatorki spotkania zgotowały obsłudze imprezy.

„Przechodziłam obok tej ochroniarki – pani Beaty (imię zmieniłam) – kilka razy, zawsze stała na baczność, więc w końcu ją zapytałam, czemu nie usiądzie i zaczęłyśmy gadać o warunkach jej pracy na Kongresie. Potem przyniosłam Beacie kawę i ciastko, poprosiłam też znajome, które zostawały na Kongresie dłużej, by do niej zajrzały później z czymś do jedzenia” – kontynuowała.

Feministki, działaczki, naukowczynie i całe towarzystwo, które dyskutuje o wyimaginowanych problemach, nie jest w stanie zadbać nawet o kobiety, które obsługiwały spotkanie. Wolą mówić o fali molestowania, patriarchacie i Polsce, która jest, jak to ujęła Gretkowska: zapijaczonym, nieudolnym facetem w depresji. "
Koniec cytatu.

Podsumowując ten materiał zacytuję za klasyką:

"To babskie rozbestwienie ma swe główne źródło w koedukacji w wieku dojrzewania. Wtedy właśnie młode baby zaczynają przechwytywać władzę nad głupimi jeszcze chłopaczkami. Za moich szkolnych czasów tego nie było (chodziłem do szkoły męskiej) i było to absolutnie nie do pomyślenia! Nie wierzycie? Przeczytajcie sobie książkę „Płeć mózgu” aut. Moir, Jessel (Wyd. PIW)


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @kota7 - masz pampersa !
  • @pemep - kpisz czy robisz sobie jaja !
  • @JJQJJQ - w punkt

Tematy w dziale