46 obserwujących
830 notek
351k odsłon
  253   3

Fikcyjne działanie szczepionek?

------------------------------------------

Przez 20 lat liczba szczepień na grypę zwiększyła się ośmiokrotnie. Należałoby z tego powodu sądzić, że liczba zgonów spowodowanych grypą spadnie.

image

Niestety wszystkie dane wskazują, że liczba zgonów na grypę została ta sama, co pokazuje poniższa grafika prezentowana przez TV SWR.

Dlatego każdy rozsądnie myślący człowiek zada sobie pytanie, co się stało z działaniem szczepionki na grypę?

image


Nimagea to pytanie odpowiada epidemiolog dr. Angela Spelzberg ekspert w sprawach korupcji w służbie zdrowia mówi, że społeczeństwo jest szczepione strachem przed grypą i tak jak w przypadku świńskiej grypy celowo indukuje się histerycznie zagrożenie, co indukuje profit dla Farma Industrii.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeden z noblistów powiedział, że

Społeczeństwo w dużej części nic nie widzi, ponieważ jest utrzymywane w stanie głębokiej hipnozy. Nigdy wcześniej ludźmi nie manipulowano takimi metodami, jakimi jest obecnie manipulowane. Ludzie nie mają szansy skoncentrować się nad obecną sytuacją i zrozumieć, co się właściwie dzieje. Elementem tej hipnozy są np. niekończące się wciągające TV serie, każdy większy od drugiego, wulgarna muzyka, lubieżne lub agresywne filmy, które delikatnie oddziałują na podświadomość pielęgnując ducha egoizmu i przemocy. Normalny człowiek wprowadzony jest w świat konsumpcji i staje się w krótkim czasie zwierzęciem pozbawionym zasad i prowadzi bezsensowne życie.”

------------------------------------------------------------------------

Cytat z przed prawie stu lat.

image

Przymus jest czymś najgorszym.

Zaszczepić się może ten, kto jest przekonany o korzyściach płynących ze szczepienia. Ale zdecydowanie nie powinien on wpływać na decyzję drugiego. Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości, czy szczepienie jest pożyteczne, czy szkodliwe, powinien uważnie przeczytać długą listę zgonów i szkód poszczepiennych. Każdy zwolennik szczepienia musi nieco zrewidować swoją opinię. Kiedy przeczyta o wszystkich poważnych uszkodzeniach poszczepiennych.


Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale