38 obserwujących
736 notek
370k odsłon
216 odsłon

Ach jakie nieszczęście! Jakie nieszczęście!!

Wykop Skomentuj5

Nasz największy przyjaciel i opiekun Donald Trump nie przyjedzie do Warszawy! Jego obowiązki w stosunku do „niezastąpionego narodu świata” (indispensable nation) , jakim są Amerykanie, zmuszają go do pozostania w waszyngtońskim bunkrze przeciwatomowym i oglądania „przez satelitę” huraganu, który obruszył się na ten wspaniały kraj! A przecież gorące serca Polaków z drżeniem oczekiwały na ostatni etap stanu nirwany, jakiego ten „wielki naród w sercu europy” miał doświadczyć w postaci zniesienia amerykańskich wiz!

Na pociechę dla zalatującej obornikiem śmietanki polskiego narodu z „prezydentem” Dudą i „premierem” Morawieckim na czele, zjawi się na szczęście wiceprezydent Mike Pence. Będzie więc komu składać dowody poddaństwa i uwielbienia.

No ale co mają począć zwykli „polscy patrioci”?

Mogą co prawda radować się bezpieczeństwem pod amerykańską okupacją, mogą delektować się nowo nabytym „polskim kosmopolityzmem”, obserwując rosnące w postępie geometrycznym rzesze drogich nam gości z zagranicy, a zwłaszcza ich kolorowego segmentu, w którym to tak bardzo gustują „młode polskie patriotki”. Każdy „polski europejczyk” może sobie zafundować nawet mercedesa z małym przebiegiem, może szorować wychodki w dowolnie wybranym unijnym mieście, a „ambitne polskie panie” załapać się na pracę w dowolnym unijnym burdelu, …ale pozostaje jednak niedosyt szczęścia i „awansu cywilizacyjnego”. Niedosyt ten może jedynie ukoić zniesienie amerykańskich wiz! Dopiero wtedy będą tam mogły ruszyć prawdziwe hordy „polskich patriotów”! Dopiero wtedy nastąpi prawdziwy orgazm szczęścia w społeczeństwie III RP.

Chcąc nie chcąc przysłuchując się w publicznych miejscach gorącym dyskusjom rodaków na ten najważniejszy temat, postanowiłem wybrać się z pielgrzymką do Warszawy, by przed amerykańską ambasadą postawić świeczkę z wotum błagalnym do samego czarta, by raczył spełnić te „patriotyczne” marzenia naszego wspaniałego społeczeństwa. Niech jadą kochani, niech sycą się dowoli dobrobytem, który szerzy się w tym imperium szatana, jak dżuma w średniowieczu! Na zdrowie!

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale