Blog
Pamiętnik umysłowego
Jarosław Warzecha
Jarosław Warzecha Dziennikarz i publicysta
8 obserwujących 133 notki 456157 odsłon
Jarosław Warzecha, 8 marca 2016 r.

Sowiecka tłuszcza śmieje się

Wczoraj na rozdaniu Orłów 2016 sowiecka tłuszcza pękała ze śmiechu, gdy przewodzący tłuszczy błazen wyśmiewał Żołnierzy Wyklętych, Katastrofę Smoleńską i najnowszy powód do śmiechu – wypadek prezydenckiego samochodu.

Tłuszcza, jak podaje Wielki Słownik Języka Polskiego PWN to – hołota, motłoch zgraja. I taka hołota, taki motłoch w eleganckich strojach, zgromadził się na tej sali, gdzie rozdawano nagrody Orłów. Hołota, motłoch, zgraja, czyli tłuszcza, działa na modłę stada bydła - leci w jedną stronę i ryczy jednym głosem. I dlatego nie znalazł się tam nikt, kto by wstał i wyszedł. Już nawet nie chodzi o to, by wszedł na scenę i dał w pysk błaznowi, który przecież ten motłoch chyba jednak obraził.

 Chociaż nie. Bo największa polska tłuszcza nie mogłaby się śmiać ani z Żołnierzy Wyklętych, ani z Katastrofy Smoleńskiej, ani z wypadku Prezydenta Rzeczypospolitej. Można zatem domniemywać, że był to po prostu motłoch sowiecki. I wtedy wszystko staje się jasne. Dla motłochu sowieckiego te wszystkie tematy z pewnością są śmieszne.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Właśnie czytelnik zwrócił mi uwagę, że to o czym napisałem dotyczy urzędniczki...
  • A co to ma do meritum sprawy, czyli upublicznienia nazwisk sędziów z procesów w Radomiu i...
  • Polscy Tatarzy są poza wszelką dyskusją na temat muzułmańskich migrantów. A ich zasługi...

Tematy w dziale