39 obserwujących
1835 notek
2447k odsłon
1329 odsłon

Sprawa Banasia. Czy mamy do czynienia z wojną gangów?

fot. Kancelaria Sejmu RP
fot. Kancelaria Sejmu RP
Wykop Skomentuj44

A jeśli syn Mariana Banasia jest niewinny? Jeśli jest niewinny to znaczy, że państwo PiS używa niewinnego człowieka do politycznej walki z jego ojcem. 

Obejrzałem właśnie Fakty TVN. Dowiedziałem się z nich, że możemy mieć do czynienia z sytuacją, w której elementem nacisku na to, żeby Marian Banaś ustąpił ze stanowiska prezesa NIK, ma być zajęcie się przez aparat państwa różnoraką aktywnością jego syna. Otóż trzeba bardzo jasno powiedzieć, że jeżeli tak jest rzeczywiście, to oznacza, że jesteśmy w bananowej republice. Że mamy do czynienia z wojną gangów. Dlaczego? 

To jasne. Bo jeśli syn Mariana Banasia miałby rzeczywiście coś na sumieniu, to należało się nim zająć w momencie, w którym to się okazało, a nie spokojnie trzymać sobie tę wiedzę do momentu, w którym może ona być przydatna do rozgrywki z jego ojcem. 

A jeśli syn Mariana Banasia jest niewinny? Jeśli jest niewinny to znaczy, że państwo PiS używa niewinnego człowieka do politycznej walki z jego ojcem. Tu aż się kłania scena z Krzyżaków, w której porwano Danusię, aby rozprawić się z Jurandem ze Spychowa. 

Jeśli tak rzeczywiście jest, to mamy do czynienia z wojną gangów,a nie cywilizowanym państwem. Zgroza...


Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

Wykop Skomentuj44
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka