18 obserwujących
238 notek
121k odsłon
  326   4

Wzrost liczby kobiet, które utraciły dziecko o 5400% po "szczepieniu"

Pod tym adresem możesz przeczytać artykuł, który tutaj streszczę.

Oficjalne dane rządowe pokazują 5400% wzrost liczby kobiet, które straciły dziecko w wyniku zaszczepienia się Covid-19.

Rząd UK opublikował cotygodniowe raporty na temat niepożądanych reakcji na eksperymentalne szczepionki Covid-19, z których pierwszy obejmował dane wprowadzone do programu MHRA Yellow Card Scheme od 9 grudnia 2020 r. do 24 stycznia 2021 r. Ich najnowszy raport ( znajdź go tutaj )  jest dwudziestym trzecim opublikowanym raportem i obejmuje dane wprowadzone do programu MHRA Yellow Card Scheme od 9 grudnia 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.

Zaledwie dwadzieścia dwa tygodnie dzielą pierwszy i dwudziesty trzeci raport, a szokujący wzrost liczby kobiet, które straciły nienarodzone i nowo narodzone dziecko w tym czasie z powodu szczepionki Pfizer, AstraZeneca Covid, jest przerażający.

Ciekawe jest to, że rząd Wielkiej Brytanii wprowadził takie informacje związane z zastrzykami mającymi rzekomo powstrzymać COVID19:

Ciąża

Brak lub ograniczona ilość danych dotyczących stosowania szczepionki COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2.

Badania toksycznego wpływu na reprodukcję zwierząt nie zostały zakończone . COVID-19 mRNA Szczepionka BNT162b2 nie jest zalecana podczas ciąży.

W przypadku kobiet w wieku rozrodczym przed szczepieniem należy wykluczyć ciążę. Ponadto kobietom w wieku rozrodczym należy doradzić, aby unikały ciąży przez co najmniej 2 miesiące po drugiej dawce.

Karmienie piersią

Nie wiadomo, czy szczepionka COVID-19 mRNA BNT162b2 przenika do mleka ludzkiego.

Nie można wykluczyć zagrożenia dla noworodków/niemowląt. COVID-19 mRNA Szczepionka BNT162b2 nie powinna być stosowana w okresie karmienia piersią.

Płodność

Nie wiadomo, czy szczepionka COVID-19 mRNA BNT162b2 ma wpływ na płodność”.

W pierwszym raporcie odnotowano 4 poronienia po specyfiku Pfizera i 2 poronienia po zastrzyku AstraZeneca.

Naprawdę szokujące jest to, jak bardzo te liczby wzrosły w ciągu czternastu tygodni, które minęły od tego czasu.

Szczepionka AstraZeneca spowodowała również niepotrzebny ból u przyszłych matek. Na dzień 30 czerwca liczba kobiet, które straciły nienarodzone/noworodki wzrosła o 6850% od 24 stycznia, do 139. Obejmuje to 136 doniesień o poronieniu, 2 doniesienia o urodzeniu martwego dziecka i 1 doniesienie o śmierci płodu.

Szczepionka Moderna mRNA, która dopiero niedawno otrzymała zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych, również zaczęła powodować niepotrzebny ból. Na dzień 30 czerwca 2021 r. w sumie 10 kobiet zgłosiło utratę dziecka. Obejmuje to 9 zgłoszeń poronienia i 1 zgłoszenie śmierci płodu.

Okazuje się, ze powodem dla którego tak wiele kobiet uległo szantażowi jest aktualizacja zaleceń i informacji o skutkach zastrzyków. Od tego czasu rząd zaktualizował swoją oryginalną radę do następujących:

4.6

Wpływ na płodność, ciążę i laktację

Ciąża

Doświadczenie ze stosowaniem szczepionki COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 u kobiet w ciąży jest ograniczone.

Badania na zwierzętach nie wykazują bezpośredniego ani pośredniego szkodliwego wpływu na przebieg ciąży, rozwój zarodka/płodu, przebieg porodu lub rozwój pourodzeniowy. Podawanie szczepionki COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 w ciąży należy rozważać tylko wtedy, gdy potencjalne korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla matki i płodu.

A JCVI ogłosiła, że ​​wszystkie kobiety w ciąży powinny teraz otrzymać szczepionkę, gdy się im ją zaproponuje, mimo że nie ma danych dotyczących bezpieczeństwa, które wspierałyby tę politykę.


Wszystkie tabelki można obejrzeć pod tym linkiem.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale