Piotr Gąsowski z koronawirusem w szpitalu. Dodał niepokojące nagrania

Piotr Gąsowski z koronawirusem. fot. Instagram
Piotr Gąsowski z koronawirusem. fot. Instagram
Piotr Gąsowski opublikował w nocy niepokojące nagrania. Okazało się, że trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Aktor sam wezwał pogotowie, bo miał trudności z oddychaniem.

Piotr Gąsowski opublikował na Instagramie niepokojące nagrania z maską tlenową na twarzy. Wyznał, że dzięki szczepieniu dość łagodnie przechodzi zakażenie, w porównaniu do osób niezaszczepionych, które widzi wokół siebie. Aktor trafił do szpitala po zakażeniu się COVID-19, bo miał kłopoty z oddychaniem.

image


Jak się czuje Piotr Gąsowski? Wyjawiła Hanna Śleszyńska 

W jakim obecnie znajduje się stanie Gąsowski zdradziła jego była żona Hanna Śleszyńska.  Pomimo tego, że Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska rozstali się kilkanaście lat temu, to nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach i często utrzymują ze sobą kontakt. Prywatnie są rodzicami 26-letniego Jakuba, który tak jak rodzice został aktorem. Oto Piotr Gąsowski z dziećmi i ojcem: 

Hanna Śleszyńska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla serwisu dziendobry.tvn.pl powiedziała:


Piotr wezwał karetkę, kiedy bardzo spadło mu ciśnienie. Towarzyszyły temu zawroty głowy, złe samopoczucie i wszystkie objawy COVID-19, czyli utrata smaku i węchu. Został zabrany do szpitala, bo lekarze chcieli mieć go pod kontrolą i powiedzieli, że ze cztery dni go potrzymają. Konieczne było sprawdzanie, czy nie ma zmian w płucach, ponieważ na początku pojawiły się kłopoty z oddychaniem

– wyznała.


Na szczęście żadnych zmian nie ma. Jest pod dobrą opieką, wdrożono leczenie. Gorączka mu spadła, nie ma żadnego zagrożenia

– dodała.


Czytaj dalej:


KJ

Lubię to! Skomentuj129 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości