Blog
Wstyd mi za Tuska
miecios
miecios Kaszub
0 obserwujących 238 notek 183289 odsłon
miecios, 22 listopada 2012 r.

Co Platforma podrzuciła pierdunom do przeżuwania w tym tygodniu?

W tym tygodniu pierduny dostaną do przeżucia odcinek pod tytułem "Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry". Początkowo plan zakładał emisję odcinka "Zamach terrorystyczny", ale wpadkę zaliczyli zarówno scenarzyści, jak i aktorzy. Nawet Monika Olejna przepytując grającego główną rolę, prokuratora Wronę, ledwo powstrzymywała okrzyki niedowierzania, po kolejnych bzdurach wypowiadanych przez tego aktora.

W ubiegłym tygodniu Platforma  próbowała nas zająć dwoma odcinkami, tzn. zniknięciem Katarzyny Wiśniewskiej podejrzanej o zabójstwo swojej córki i wyczynami oratorskimi Macieja Stuhra na temat paszkwilu pod tytułem "Pokłosie".

Dwa tygodnie wcześniej podano pierdunom do konsumpcji faszystowski Marsz Niepodległości i patriotyczny spacerek BronKoma z Giertychem i jego kilkoma kolegami, którzy kiedyś tak fajnie zamawiali piwo. Podobno na tym BronKomowym spacerze, przypadał jeden borowiec na jednego spacerującego. Tylko dlaczego nikt z tych spacerowiczów nie zna naszego hymnu?

Niestety, opinia publiczna czuje już przesyt tą propagandą, a pierduny są wpędzane w taki dysonans poznawczy, że podobno wyją całe noce do telewizora. W gazetach czytają jedno, w telewizjach dostaja poprawkę, a w realu nic im  się nie zgadza. Nawet ukochane "Szkło kontaktowe" już nie przynosi ukojenia.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłotygodniowy odcinek serialu "Tusk rządzi". Obstawiam, że będzie to coś o blamażu Kaczyńskiego, w negocjacjach budżetu unijnego.

Opublikowano: 22.11.2012 18:03.
Autor: miecios
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @MILTON A durnie wiedzą, jaki wpływ Kaczyński miał 2,5 roku temu na zamówienia rządowe?
  • @Autor No kuźwa, już do siebie apele piszesz?
  • @MILTON A durnie już wiedzą, że Kaczyński będzie musiał się zrewanżować. Tusk za...

Tematy w dziale