61 obserwujących
246 notek
288k odsłon
259 odsłon

Katastrofa Smoleńska - metodyka manipulacji

Wykop Skomentuj7

Jak na początku poprzedniej notki napisałem, nie rozumiem Redakcji Salon24 która toleruje trolowanie na najniższym poziome w temacie smoleńskiej katastrofy. Kolejny przykład autorstwa niejakiego Niegracza vell Quwety.


Oczywiście dla zamachofila vell Quwety wszystkie ślady materialne są niezgodne z jego chorymi urojeniami. Bzdurność tych urojeń wykazałem na przykładach w przynajmniej 50-ciu notkach. Merytoryczne omawianie bzdurnych tez najnowszej notki mija się z celem, ponieważ jest ona jedynie bezmyślnym powtórzeniem poprzednich notek, w nieco tylko innej konfiguracji, które zostały wiele razy wypunktowane w notkach innych autorów i moich. Tezy i zdjęcia z najnowszej notki znajdziemy w minutę w poprzednich notkach Niegracza:

https://www.salon24.pl/u/niegracz/1000562,brak-bruzdy-dowodem-falszerstwa-raportu-mak-porownanie-z-normalna-katastrofa

https://www.salon24.pl/u/niegracz/998555,slady-wykluczaja-wersje-mak-laska-wybuchy-maskirowka

https://www.salon24.pl/u/niegracz/990213,czarne-skrzynki-byly-podrzucone-na-miejsce-katastrofy-dowod-pokazali-rosjanie

https://www.salon24.pl/u/niegracz/842980,machinacje-czarna-skryznka-tu-154-wybuch-w-ogonie-czy

https://www.salon24.pl/u/niegracz/872161,czarna-skrzynka-dowod-ze-wersja-mak-laska-jest-fizycznie-niemozliwa-c-d

https://www.salon24.pl/u/niegracz/902784,czarna-skrzynka-dowod-ze-wersja-mak-laska-jest-fizycznie-niemozliwa-cz-4

Jak widzimy, dokładnie to samo.

Co również jest specyficzne, to fakt, że Niegracz panicznie boi się jakiejkowiek rzeczowej polemiki. Wszystkie osoby wyrażające się na jego blogu krytycznie są banowane, a wypowiedzi oczywiście znikają. Charakterystyczne jest też, że nie wchodzi w merytoryczną dyskusję, tylko w swoich notkach stara się zdyskredytować osoby rzeczowo wyjaśniające zagadnienia techniczne i fizyczne związane z katastrogą pod smoleńskiem i co również charakterystyczne jak wół w kieracie powtarza ciągle to samo ignorując rzeczowe argumenty zamieszczane w notkach innych autorów. 


Szczytem bezczelności Niegracza vell Quwety jest oszustwo wypunktowane przezmnie w notce

Uszkodzenia brzozy pasują do narracji MAK/KBWLLP - pokazuję obrazkowo oszustwo Niegracza

Oszustwo Niegracza było w tym przypadku tak oczywiste, że zmienił treść notki i usunął kompromitujące jego oszustwo fotomontaże. Póki Google ma to w cache można się samemu przekonać jak moskiewskie czy sPiSkowe trole manipulują opinią publiczną. Link dodałem w notce. Przynajmniej jedna oszczercza bzdura (chyba) już nie wróci.

To wszystko pokazuje nam, że mamy do czynienia z TROLINGIEM mającym na celu jedynie utrzymanie ognia pod polskim kociołkiem, a nie osobą chcącą cokolwiek wyjaśnić.


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka