61 obserwujących
246 notek
288k odsłon
477 odsłon

Smoleńskie "forensic analysis" - położenie silnika nr 3 sprzeczne urojeniami

Wykop Skomentuj40

Są tacy blogerzy na Salonie, których (patrząc po liczbie odsłon nie wiedzieć czemu) redakcja Salonu jakoś dziwnie hołubi. Blogerzy ci piszą różne dziwne rzeczy. Niezależne ... od rozumu. 

W powyżej podlinkowanej notce Niegracz pisze:
"Zespół Laska  w ogóle nie zajmował się zagadnieniem zderzenia  samolotu z podłożem i rozpadem samolotu;  nie analizowano ani śladów  na wrakowisku  ani położenia poszczególnych fragmentów w powiązaniu z prawdopodobną  sekwencją zderzenia  i rozpadu  konstrukcji samolotu ..."   

Oczywiście Niegracz w tym przypadku ma w pełni rację i jednocześnie palnął debilizm par excellence. Ten sam zarzut można postawić wszystkim bez wyjątku Komisjom Badania Wypadków Lotniczych na całej kuli ziemskiej. Zadaniem KBWL jest ustalenie najbardziej prawdopodobnych PRZYCZYN wypadku, a nie dywagacje, czy SKUTKI wypadku są zgodne z prawami natury.

Niegracz posiłkuje się przypadkiem z Amsterdamu

image

i przypadkiem z Emiratów Arabskich

image

To może nam Niegracz w tych raportach pokaże, gdzie jest choć słowo analizy rozkładu szczątków tak jak wymaga on tego od raportów MAK i KBWLLP.

Od reszty jest prokuratura, która od pięciu lat w dobyrch rękach genproka Ziobry reaguje na Smoleńsk jak Mefistofil na perspektywę małego tête-à-tête z panią Twardowską. Więc widzimy, jak propagandysta Nigracz oszczerczo i z premedytacją adresuje swoje bezsensowne zarzuty, wot Niegracz malusi szczeka na Laska, bo musi.


A co do fizyki? Ta też ma się dobrze i Niegraczyk kolejny raz zanieczyścił internet notką pokazującą, że uwzględnienie więcej niż jedneg faktora przerasta jego możliwości intelektualne.

image


Znowu widzymy, że Niegracz nie uwzględnia zarycia ogonem (i związanych z tym momentów), nie uwzględnia przełamań kadłuba. Rysuje wszystko od ekierki, a życie takie proste nie jest.

Wykop Skomentuj40
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka