Animela Animela
575
BLOG

Chcieli zabić Tuska? Tusk chciał zabić sędziego!

Animela Animela Subkultury Obserwuj temat Obserwuj notkę 14

Cyrku z nadymaniem "afery nazistowskiej" ciąg dalszy: cyngle, którzy przetrzymali materiał grubo ponad pół roku, a wyemitowali go w momencie, gdy Polskę może to najbardziej zaboleć (zupełnie jak z aferą Rywina, prawda? ...) dziś oznajmili, że mają na taśmie niewyemitowany fragment, na którym nagrywani mówili o śmierci Tuska (nawiasem mówiąc - oznacza to, że materiał o nazistach jest zwykłym politpropem, gdzie pewne tezy się wybija, a inne - chowa. Zerowa wartość poznawcza). Już widzę, jak minister Jaki dostaje wzmożenia na tę okoliczność :)

... i od razu przypomniałam sobie stare dobre czasy, gdy media - zaprzyjaźnione i "te drugie" - powinny dostawać świadectwa zdrowia na okoliczność chorób wenerycznych, bo każdy z pracowników - lizytusk pospolitus - zajmował się robieniem dobrze naszemu ukochanemu przywódcy, Don Donaldo Tuskowi. Mam na myśli rok 2010, kiedy to w jakimś meczyku piłki kopanej sędzia Howard Webb ponoć niesprawiedliwie potraktował polskich kopaczy, a Donald Tusk powiedział pod jego adresem te oto słowa: "Jako premier polskiego rządu muszę wypowiadać się w sposób wyważony, ale wczoraj... chciałem zabić". Polskie media zrobiły z tego słodki żarcik fajnego Donka - w przeciwieństwie do mediów światowych, które wypowiedzią polskiego premiera były naprawdę wstrząśnięte.

Jeśli zarzuty grożenia śmiercią zostaną postawione ofiarom nieetycznych działań mediów, czyli członkom "DiN", to MUSZĄ postawione również Donaldowi Tuskowi. To chyba oczywiste? ...

A przy okazji pragnę przypomnieć Urbi et Orbi nazwiska szczególnie zasłużonych na odcinku robienia dobrze Tuskowi "dziennikarzy" Dziennika: Filip Jurzyk i Mariusz Nowik dali radę w jednym, niezbyt długim, tekście, rzygnąć na "pseudokibiców, którzy grożą śmiercią sędziemu", i dotkliwie wyśmiać zagraniczne media, które są tak głupie, że słowa Tuska o zabijaniu potraktowały jak słowa o zabijaniu.

Nawet jak na polskie standardy - chlew wyjątkowy :)

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/129458,premier-tusk-chce-smierci-sedziego-webba.html

Animela
O mnie Animela

Jestem człowiekiem - przynajmniej się staram.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo