Tędy i owędy
Nie siędzę okrakiem na barykadzie!
73 obserwujących
2027 notek
2690k odsłon
2923 odsłony

Ludziska! Cyrk przyjechał!

Wykop Skomentuj81

Krzysztof Mieszkowski, Janusz "polskiej" polityki, poseł "Nowoczesnej", na Twitterze napisał takie oto tolerancyjne słowa:

"Edukacji seksualnej powinien przede wszystkim poddać się Kaczyński,którego praktyka wydaje się zerowa. Na seks i edukację obyczajową nigdy nie jest za późno. Dulszczyzna i kościelne kołtuństwo to w @pisorgpl wartości ciągle podstawowe"

Mołojeckiej sławy Januszowi pozazdrościła Grażyna "polskiej" polityki, była już, zdaje się, poseł "Nowoczesnej", Joanna Scheuring-Wielgus, która od Jarosława Kaczyńskiego (brat-bliźniak zabity nad Smoleńskiem, matka po długiej chorobie zmarła niedługo potem) zażądała informacji:

" No to moje pytanie ode mnie jako matki jest, panie Jarosławie, gdzie jest pana rodzina, jeśli rodzina jest taka ważna?"

Niestety, to jeszcze nie koniec na jeden dzień z życia politycznego mojej udręczonej Ojczyzny, ponieważ tzw. Pinochet-Bis, czyli Michał Kamiński (ponoć mózg Ewy Dolce-Kabana Kopacz) wyszperał w kiosku sejmowym jakieś czasopismo, które uczy, po czym poznać Żyda, i odpowiedzialnością za kolportaż prasy obarczył ... marszałka Sejmu. Jakie to jednak nieszczęście, gdy mózg niuchaczki kotlecików jest tak maleńki, że nie słyszał o Kons-Ty-Tuc-Ja! - i zakazie cenzury prewencyjnej. Panie Miśku Pinochet - ja Panu przysięgam na kolanach, że to nie marszałek Sejmu dostarcza prasę do sejmowych kiosków, a nawet gdyby, to nie ma on prawa interweniować w to, jakie czasopisma są w tych kioskach sprzedawane. Przeszkadza Panu treść - musi Pan, zupełnie, jakby był Pan obywatelem RP, zgłosić sprawę na policję, a potem to już, stopniowo, być może sąd zajmie się sprawą.

Jeden dzień, a człowiek się czuje jak po odwiedzinach w szpitalu w Tworkach albo w najgorszego rodzaju maglu. Głupota, chamstwo, cynizm, brutalność, mowa nienawiści - wszystko to naraz ściga się ze sobą.

Proszę mi powiedzieć - skąd TAKIE COŚ bierze się akurat w totalitarnej opozycji? Liderzy wymiatają miotłą śmietniki w pobliżu izb wytrzeźwień czy raczej przeszukują listy przyjęć do szpitali dla weneryków?!!!

Wykop Skomentuj81
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka