Pierwszy bezobsługowy, całodobowy market w Polsce. Sprytnie omija zakaz handlu

W Bio Family zakupy można zrobić calkowiecie samodzielnie.
W Bio Family zakupy można zrobić calkowiecie samodzielnie.

Poznański sklep Bio Family sprytnie obszedł zakaz handlu w niedzielę. Działający od prawie roku market będzie całkowicie  bezobsługowy i całodobowy.

Sklep w Poznaniu jest pierwszym bezobsługowym i całodobowym supermarketem w Polsce. Dzięki usłudze Open 24/7 każdy będzie mógł zrobić zakupy w dowolnej chwili -  przez 365 dni w roku, w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu.

Sklep Bio Family sprzedaje wysokiej jakości produkty ekologiczne, które posiadają europejski certyfikat żywności ekologicznej oraz europejskie certyfikaty ekologicznych kosmetyków i środków czystości. W markecie można znaleźć żywność wegańską, bezglutenową i bez laktozy. Sieć chwali się tym, że posada ponad 5 tys. produktów, m.in. organiczne warzywa i owoce, mięsa i wędliny oraz pieczywo prosto z pieca bez dodatków chemicznych.

Czy wiesz, że niektóre niemieckie produkty tych samych marek są lepsze od polskich?

image
Sklep Bio Family. fot. Facebook

Jak robić zakupy w sklepie Bio Family w Poznaniu? Wystarczy wyrobić specjalną kartę Open 24/7, dzięki której można samodzielnie wejść do sklepu, przykładając kartę do czytnika. Zakupy robi się bez samemu, a po wybraniu wszystkich produktów z półek zapłacić można w kasie samoobsługowej. Terminal płatniczy obsługuje karty Visa, MasterCard oraz Apple Pay lub Google Pay.Po okresie testowym usługa Open 24/7 będzie również dostępna w pozostałych supermarketach Bio Family. Oprócz sklepu w Poznaniu sklepy Bio Family działają w Swarzędzu i we Wrocławiu. Sieć sklepów Bio Family powołał do życia Mateusz Świtalski, syn twórcy marek takich jak Biedronka, Żabka czy Eurocash.

image
Rośnie popyt na zdrową żywność. fot. Facebook

KJ

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.


Lubię to! Skomentuj52 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka