Blog
porebski
3 obserwujących 2 notki 17640 odsłon
porebski, 6 sierpnia 2017 r.

Osobliwość

170 6 0 A A A

No dobrze.Tak więc zajmujemy się Wszechświatem przed 10^-42 sekundy od powstania,nie napiszemy teraz od BB,gdyż wiemy już,że owy BB zawdzięczmy momentowi powstania ciemnej energii,która spowodowała rozszerzanie się wszechświata złożonego z ciemnej materii.Był to ów blow up six singular points na Roman Surface,aż do momentu,gdy osobliwość stała się gładka i powstała znana nam energia i materia.Czas ten jest dla naszych rozważań mało ciekawy i nie wnosi nic ciekawego do tego co staram się nam przybliżyć,pojęciowo i logicznie.

Tak więc wróćmy teraz do okresu istnienia Wszechświata sprzed BB.Tak więc spróbujmy teraz zapisać owe sześć osobliwości na Powierzchni  Rzymskiej w ten sposób  6= 3 ! 

Teraz w logice i pojęciowo przyda nam się Funkcja Gamma,która jest rozszerzeniem silni.Poza tym dodajmy jeszcze ,że 6=3 ! =1x 2 x 3  , a jak wiemy całość naszych rozważań rozpoczęliśmy od Ojca  Wirgiliusza,który uczył dzieci swoje,a miał ich wszystkich 123.Ba no Wergiliusz mówi o Troi i Koniu ,a my dodajmy mu jeszcze bieguny  funkcji meromorficznej

Opublikowano: 06.08.2017 13:19.
Autor: porebski
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Oczywiście nie mylić order one z oną kobyła
  • No dobrze całe szczęście,że nie trzeba konia z rzędem one.Gdyż jaki koń jest każdy...
  • Ba no cóż.To jest śmierć.Tak więc nie bądź głupi,nie daj się zabić

Tematy w dziale Technologie