Taki sobie
Zawsze warto być człowiekiem
13 obserwujących
327 notek
328k odsłon
384 odsłony

Chamstwo PIS jest odzwierciedleniem miernoty tego Narodu.

Wykop Skomentuj38

    Kto tak mówi o swoich oponentach: kanalie, zdradzieckie mordy, synowie donosicieli na gestapo, zdrajcy, komuniści, zomowcy, niewartościowi Polacy?

    Nie, nie jest to język meneli spod sklepu z piwem, jest to język lidera PIS i człowieka który de facto ma pełnie władzy i włada Polską. Idol pseudo konserwatystów, idol pseudo katolików, idol miernot który taki sposób sprawowania władzy się podoba, którzy takiej chamskiej władzy oczekują. Jest to zachowanie sprzeczne z obyczajami tradycji konserwatywnej, jest to sprzeczne z katolickimi ideami, jest to sprzeczne z honorem Polskim.

    Budka może zareagował zbyt nerwowo, może i był niegrzeczny ale z pewnością nie było to ani zachowanie hołoty ani chamskie. Poważanie i prestiż Sejmu to szacunek dla procedur jakie w niej zachodzą, można się z danymi procedurami nie zgadzać, można uważać je za błędne ale w czasie ich przeprowadzania należy się zachowywać poważnie i kulturalnie. Odwracanie się plecami do składającego wniosek i prowadzeniem sobie pogawędki jest pogardą dla procedur sejmowych, ignorancją dla mówiącego (i tak nas nie interesuje co masz do powiedzenia) i takie zachowanie można nazwać zachowaniem chamskiej hołoty. Palec Lichockiej to nie był wyjątek, to są przykłady kultury tej władzy.

    Pryska mit podczciwego Nardu Wybranego, szlachetnych Polaków kierujących się humanitarnymi ideami a Kaczyński jest twarzą tego Narodu i jego lustrzanym odbiciem. Obłuda, chamstwo i zamordyzm, moralność Pani Dulskiej się kłania.

Wykop Skomentuj38
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka