Spoliczkował komika na oczach milionów. Will Smith podjął decyzję po skandalu

Will Smith dokonał refleksji po spoliczkowaniu Chrisa Rocka.
Will Smith dokonał refleksji po spoliczkowaniu Chrisa Rocka.
Po spoliczkowaniu Chrisa Rocka na gali wręczenia Oscarów, znany aktor Will Smith postanowił zrezygnować z zasiadania w Hollywoodzkiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Do niecodziennej sytuacji doszło po tym, gdy komik zażartował na scenie z żony Smitha. Nie wiedział, że kobieta walczy z chorobą autoimmunologiczną, cierpiąc na łysienie plackowate.

"Aktor Will Smith zrezygnował z Hollywood Academy of Motion Picture Arts and Sciences po tym, jak spoliczkował prezentera Chrisa Rocka podczas ceremonii rozdania Oscarów" - brzmi oświadczenie Smitha, opublikowane w magazynie "Variety". 

"Zdradziłem zaufanie Akademii. Pozbawiłem innych nominowanych i zwycięzców możliwości świętowania i bycia uhonorowanym za ich niezwykłą pracę" - przekazała gwiazda Hollywood swoim fanom. 

Zobacz: 

Nie tylko amunicję, wyrzutnie i pojazdy opancerzone dostanie Ukraina. Czas na czołgi

To już pewne. Resort zdrowia bardzo ograniczy te komunikaty o COVID-19

Tak pomagają Ukraińcom. „Dostarczyliśmy namioty i nagrzewnice, by nie zamarzli”

"Rezygnuję z członkostwa w Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej i zaakceptuję wszelkie dalsze konsekwencje, które Rada uzna za stosowne" – dodał Smith. 

Smith w swoim oświadczeniu napisał, że "lista tych, których skrzywdziłem, jest długa". "Obejmuje Chrisa, jego rodzinę, wielu moich drogich przyjaciół i bliskich, wszystkich, którzy byli na widowni lub w domu" - przyznał. 

Do sieci wyciekło też nowe nagranie z gali rozdania Oscarów. Widać na nim reakcję Jady Pinkett Smith, która śmiała się z całego zajścia - gdy jej mąż spoliczkował Rocka. Spoważniała dopiero wtedy, gdy Smith usiadł koło niej i zaczął pokrzykiwać zdenerwowany w stronę komika. 

GW

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura