197 obserwujących
2536 notek
5675k odsłon
  1323   0

Ambicjonalna walka „zbawcy narodu” z „królem Europy” historyczną szansą dla Hołowni

Dwóch patogennych ambicjonerów jednakowo niebezpiecznych dla Polski (Okładka tygodnika WPROST z roku 2007)
Dwóch patogennych ambicjonerów jednakowo niebezpiecznych dla Polski (Okładka tygodnika WPROST z roku 2007)

Ale tym razem będzie to dla nich śmiertelna walka, bo już dzisiaj widać, że „ojciec narodu” oraz „król Europy” sięgną po noże i topory, co będzie skutkować tym, że będą się stopniowo wykrwawiać pogrążając zarówno PiS, jak Platformę Obywatelską.

Dlatego uważam, że Szymon Hołownia powinien teraz usunąć się z pierwszej linii walk na polskiej scenie politycznej, robić w ciszy to, co robił do tej pory, - i spokojnie czekać, aż Tusk z Kaczyńskim się "na śmierć zatłuką".

A prawda jest taka, że Platforma Obywatelska już się definitywnie przestała liczyć, jako polityczna siła, gdyż po wyborach 2015, w roli opozycji się nieodwracalnie skompromitowała i zdegradowała, i nawet powrót Tuska już jej nie pomoże, o czym najlepiej mówiła smutna twarz Rafała Trzaskowskiego w trakcie dzisiejszego powitania Donalda Tuska jako nowego szefa Platformy Obywatelskiej - vide: https://m.salon24.pl/fd4a3cba7719f3278503868774749621,640,0,0,0.jpg .

Natomiast PiS następnych wyborów z pewnością nie wygra, ponieważ brutalna i nieprzyzwoicie butna postawa nowogrodzkiej władzy dobrej zmiany w tłumieniu wielotysięcznych protestów młodych Polek i Polaków na ulicach setek polskich miast i sprawiła, - iż oczywistą oczywistością jest, że młode pokolenie Polaków na sto procent nie zagłosuje już na partię Jarosława Kaczyńskiego, której młodzi wskazali palcem drzwi wyjściowe z polskiej sceny politycznej z pamiętnym okrzykiem na ustach: https://m.salon24.pl/b364953f0c0ee7799de4e93562a8738f,860,0,0,0.jpg 

W tej sytuacji, na polskiej scenie politycznej pojawia się nowa i licząca się jakość polityczna o nazwie „Polska 2050 Szymona Hołowni ”, która jest w stanie przewrócić do góry nogami post-okrągłostołowy stolik o nazwie „PO-PiS” i raz na zawsze skończyć z walką Polaków z Polakami, - od lat uniemożliwiającą sprawne rządzenie naszym państwem, a na domiar złego rodzącą wzajemną nienawiść zwaśnionych Polaków skutkującą zabójczymi dla naszej ojczyzny podziałami społecznymi skłócającymi nawet polskie rodziny.

Zaś o tym, że ruch „Polska 2050 Szymona Hołowni” jest liczącą się i konkurencyjną jakością polityczną  świadczy choćby to, - z jaką hejterską furią ten ruch jest szkalowany i niszczony zarówno przez polityków PiS, jak PO, a media prorządowe wespół z mediami pro-opozycyjnymi obłożyły Szymona Hołownię klątwą ostracyzmu i zmowy milczenia. Dziś zarówno w TVP1, jak w TVN24 nie padło ani jedno słowo o Hołowni. A wie Pan dlaczego? Bo zarówno PiS jak PO jednakowo boją się rosnącego w siłę ruchu Hołownia 2050.

Nie będę nic prognozował, bądź rekomendował, lecz myślę, że mający w sercu polskie sprawy racjonalnie myślący Polacy winni zwrócić uwagę na fakt, że drugi raz, - taka szansa uzdrowienia polskiej polityki przewlekle chorej na dwupartyjny system PO-PIS-owy, - może się już nie powtórzyć!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Lektura komentarzy ewidentnie wskazuje, że zarówno miłośnicy Tuska, jak Kaczyńskiego wpadli w panikę, bo wreszcie zrozumieli, że Hołownia może wygrać wybory. Dlatego jedni i drudzy w tak żałośnie pretensjonalny i hejterski sposób autorowi notki dogryzają.

Zobacz galerię zdjęć:

Śmiertelni wrogowie (?) od zawszesze
Śmiertelni wrogowie (?) od zawszesze
Lubię to! Skomentuj96 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka