87 obserwujących
1239 notek
1315k odsłon
750 odsłon

O moralności Kościoła Katolickiego

Wykop Skomentuj22

W specjalnie wydanym komunikacie Kurii Metropolitarnej w Krakowie ucinane są wszelkie spekulacje na temat zerwania umowy z byłym zespołem prasowym, składającym się z pięciu kobiet. Przyczyną nie były, według standardowej formułki, trudności we współpracy, ani odmienna wizja, ani złe wywiązywanie się z obowiązków i inne tego rodzaju ogólnikowe bzdety. Kuria stawia sprawę jasno i bez ogródek:

"podjęte działania dotyczą zakończenia współpracy jedynie z koordynatorem Biura, panią Joanną Adamik, i jej dwiema najbliższymi współpracowniczkami, które są osobami niezamężnymi."

"dwie pozostałe osoby, które w życiu prywatnym jako matki tworzą wraz ze swymi mężami katolickie rodziny, nadal pozostają pracownikami Biura Prasowego Archidiecezji Krakowskiej."


W Polsce urządzonej wg moralności Kościoła Katolickiego matka samotnie wychowująca dzieci nie mogłaby nigdzie być zatrudniona. Chyba że dałby jej pracę jakiś Żyd albo ateista albo pedał. Ale zaraz - Żydów, ateistów i pedałów by nie było. A, to trudno, mogłaby zostać prostytutką.

Wykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo