Stary Wiarus Stary Wiarus
488
BLOG

Granica białoruska: Dziś nowa era otwiera podwoje swoje nam

Stary Wiarus Stary Wiarus Imigranci Obserwuj temat Obserwuj notkę 20
Straż Graniczna ma utworzyć grupy poszukiwawcze, które będą pomagać nielegalnym imigrantom na granicy polsko-białoruskiej.
Jak się rozniesie, że zmieniła się mądrość etapu, i do obowiązków SG należy teraz aktywne szukanie nielegałów zgubionych w lesie, przytulanie i całowanie w czoło, zaś każdy kotek z Afganistanu może dostać darmowe mleczko, to już wkrótce odnotujecie wykładniczy wzrost liczby przybywających panów Ahmedów z Jemenu, których będziecie dopieszczać na koszt podatnika, ku powszechnemu zadowoleniu społecznemu. 

Zobaczymy, jak sobie poradzicie z, powiedzmy na początek 5000 nielegałów tygodniowo, których FR i BY będa wam przysyłać, codziennie nowych, w takiej liczbie, że ciężar tej nawały zmiażdży wszystkie wasze próby dochodzeń zmierzających do ustalenia kto oni tacy, i którzy spośród nich mają trening Specnazu i wykuty na pamięć telefon do rezydenta w Warszawie.


Ale wy przecież nie będziecie niczego dochodzić. Dziś nowa era otwiera podwoje swoje nam. Kończymy z podejrzliwością.Teraz nastanie epoka wspaniałomyślnego Oświecenia.


Jeżeli ktoś przychodzi i potrzebuje leczenia – wyleczyć. Jeżeli ktoś chce złożyć dokumenty – pozwolić mu je złożyć, przychylnie rozpatrzyć. Jeśli ktoś głodny – nakarmić. Jeśli ktoś bezdomny – dać mu mieszkanie. Jeśli ktoś w ciąży – odebrać poród w nowoczesnym szpitalu i dać wyprawkę dla dziecka, żłobek i mieszkanie w pierwszej kolejności. Jeśli ktoś biedny – dać mu godny socjal. Jeśli ktoś stary – dać mu godną rentę. Jeśli ktoś wyposzczony seksualnie – dać mu żonę albo córkę, wszystko jedno czyją. Jeśli ktoś nie ma gdzie się modlić – zamienić połowę kościołów na meczety.Środki na to wszystko wyłoży zgadnij kotku kto?
Podpowiedź: nie Unia.

Tutaj krótka ściągaczka nt. jak to wygląda w praktyce:

https://www.salon24.pl/u/wtemaciemaci/1341545,deportacja-umyslowa-holowni-do-krainy-deszczowcow


emigrant (nie mylić z gastarbeiterem)       

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka