237 obserwujących
979 notek
1871k odsłon
324 odsłony

Obsuwa kolońska

Wykop Skomentuj9

Tak kto jest, gdy komuś miłość własna tak oczy przesłania, że każe mu wierzyć, że dobrze zna język obcy, którego w rzeczywistości dobrze nie zna. Paradę LGBT w Katowicach otworzył burmistrz "miasta partnerskiego" Katowic, niemieckiej Kolonii - Andreas Wolter.

https://www.salon24.pl/newsroom/983381,marsz-rownosci-w-katowicach-zamiast-wladz-miasta-burmistrz-kolonii-mowil-o-autokratach


Przemawiał po angielsku, mówiąc między innymi, że uczestnicy marszu pokazują  „swoją różnorodność wobec tych, którzy marzą o heterogenicznym społeczeństwie”.


Tyz piknie.


Tylko ponieważ Wolter na angielskim nie uważał, to nie wiedział, że społeczeństwo heterogeniczne to takie społeczeństwo które zawiera w sobie i toleruje różnice, w tym seksualne. Heterogenous znaczy "różnorodny, niejednorodny", a nie heteroseksualny albo heteronormatywny, jak się to przyjezdnemu wydawało. Bo wicie, rozumicie, tu hetero i tam hetero.


Heterogeniczne są Stany Zjednoczone, Kanada, Australia. W wysokim stopniu także Polska, dopóki ktoś nie próbuje jej obywatelom upychać ideologii LGBT na siłę.


Społeczeństwo, które LGBT wyklucza i toleruje tylko jeden zestaw standardów społecznych, w tym preferencji seksualnych, to społeczeństwo jednorodne, homogeniczne (homogenous).


Homogeniczna jest Arabia Saudyjska, Iran.


A zatem, niech się Wolter zdecyduje – czy krwawy kaczyzm chce zaprowadzić w Polsce społeczeństwo heterogeniczne, czy homogeniczne. A na przyszłość, każdemu radzę – jeśli chce przemawiać w języku dla niego obcym, niech da najpierw tekst do przeczytania komuś, kto ten język zna.

PS. A poza tym, żadne LGBT tylko LGBTIQAA (Lesbian, Gay, Bisexual, Transexual, Intersex, Queer, Asexual and Allies). Jako osoba A, czyli aseksualna (z powodu wieku), mam zamiar skarżyć do Strasbourga i Hagi każdego, kto używa skrótu LGBT zamiast  poprawnego akronimu LGBTIQAA,  ponieważ mój głęboki ból, spowodowany takim wykluczeniem, tylko pierdylion euro może ukoić.


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale