37 obserwujących
670 notek
884k odsłony
389 odsłon

Kiedyś nas sterroryzują i zdepczą

Wykop Skomentuj14

Miałem zamiar pisać o obowiązku nauczania religii w szkole, albowiem z taką inicjatywą wystąpił ostatnio arcybiskup Skworc, ale obok tego pojawił się temat dużo ważniejszy.

Wszyscy doskonale pamiętamy plan Tuska i Ewy Kopacz oraz ich umowy z UE odnośnie przyjmowania imigrantów. Ponoć podpisali zgodę na relokację kilkuset tysięcy. Przyszedł jednak PiS i na kanwie "żadnych imigrantów nie będzie" utrącił sprawę koloryzacji Polski.

Doprawdy? Utrącił? To żadna kpina. Pytam: doprawdy? Bo jest jak miało być z tą różnicą że to co  Donald Tusk und kameraden  zamierzali wprowadzić do Polski hurtem frontowymi drzwiami, PiS kropelkuje Polakom kuchennymi.

Ja już nie piszę o nielegalnych imigrantach, którzy szturmują naszą wschodnią granicę, gdzie nie ma dnia aby Straż Graniczna kogoś nie zatrzymała (ostatnio rzekę Bug przepłynęli Algierczycy pospołu z Marokańczykami). Ja jedynie piszę o ślepej francusko-niemieckiej uliczce, w którą brnie celowo lub nie Prawo i Sprawiedliwość. Schemat jest podobny.  Przyjmujemy do pracy imigrantów, osiedlamy ich, dajemy  świadczenia socjalne, prawo pobytu, obywatelstwo, cieszymy się że na nas zaiwaniają,  a później, po latach krzyczymy zdziwieni, że mamy problem z terrorystami, którzy zabijają nasze dzieci i wnuki.

Pomijam już fakt, że PiS przymknął oko na harujących w Polsce niewolników Kima, że sam sprowadził bodaj ponad milion Ukraińców nad Wisłę i dalej ich sprowadza, ale nie mogę zmilczeć olewania tematu, czyli przyjmowania osób, których kultura i wiara jest diametralnie inna od naszej, a przy okazji niebezpiecznie jej wroga.

Sprowadzono już do Polski pracowników z Filipin nie przejmując się zbytnio tym, że co trzeci Filipińczyk jest muzułmaninem, a tam skąd pochodzi działa energicznie islamska partyzantka ściśle związana z ISIS. Nie zastanawiano się także nad przyjęciem trzech tysięcy Uzbeków (prawdopodobnie z rodzinami), w sytuacji gdy  Uzbekistan jest mocno zarażony islamskim terroryzmem, o czym informuje wywiad USA. Teraz czytam, że będziemy sprowadzać do Polski za sprawą agencji rekrutacyjnej pracowników..... z Konga (sic). Zapewne dlatego, ze wspomniani Ukraińcy chcą już zarabiać tyle co Polacy, no i w żadnym razie nie zamierzają nas opuścić gdyby takiej podwyżki nie dostali.  Proszę mi wobec tego powiedzieć czy taka polityka imigracyjna jaką prowadzi PiS  to przypadkiem nie samobójstwo narodowe? A może to właśnie jest celowa polityka, ukryta jedynie dla niepoznaki za parawanem haseł prawicowych?

"Planujemy uczyć języka osoby z tamtego regionu i udostępniać możliwości pracy w Polsce. To dla nich bardzo ważne, gdyż w ten sposób poszczególne osoby będą mogły polepszyć sytuację materialną swoją i swoich rodzin. Wiele osób wylatuje stamtąd za lepszym życiem i cieszymy się, że możemy zatrzymać ich w naszym kraju. Tworzy to także kolejną okazję do większego otwarcia kulturowego miasta Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Pracodawcy natomiast będą mogli zapełnić brakującą lukę w zatrudnieniu, nabrać pewności dotyczącej przyszłości i pracowników, a także efektywnie oferować produkty i usługi. Pierwsi pracownicy z Demokratycznej Republiki Kongo przyjadą do nas już w styczniu."

"W najbliższym czasie w Polsce pojawi się pierwsza grupa Etiopczyków, którzy podejmą pracę tymczasową w naszym kraju. Będzie to grupa testowa i tak naprawdę wtedy okaże się w praktyce czy projekt ma szansę na dalszą kontynuację. Na pewno jest ciekawość ze strony polskich pracodawców, a to już pierwszy krok do sukcesu – mówi portalowi dlahandlu.pl Cezary Maciołek, wiceprezes zarządu Grupy Progres z branży HR. 

Jak się okazuje, chętne są już władze Gdańska oraz tamtejsze kręgi biznesowe."

W Białymstoku ma stanąć niebawem meczet wraz z minaretem. To że stanie, to powiedzmy "jeszcze" małe piwo przy informacji, że sponsorem meczetu jest Arabia Saudyjska, znana z tego że swoje świątynie buduje wszędzie gdzie tylko może, ale już chrześcijan w podzięce u siebie krwawo biczuje lub po prostu ścina mieczem za publiczne noszenie krzyżyka czy czytanie Pisma Świętego.Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka