Kobieta wyrzuciła z 6. piętra 200 tys. złotych. Powodem kłótnia z mężem

Kłótnia z żoną mogła kosztować 53-letniego mężczyznę 200 tys. złotych. Fot.: PAP/Darek Delmanowicz
Kłótnia z żoną mogła kosztować 53-letniego mężczyznę 200 tys. złotych. Fot.: PAP/Darek Delmanowicz
Do niecodziennej sytuacji doszło w Gdańsku. Policjanci dostali zgłoszenie o banknotach fruwających z balkonu bloku. Gotówkę z 6. piętra wyrzuciła kobieta po kłótni z mężem.

O wydarzeniu Policję poinformowali mieszkańcy blokowiska przy ul. Jagiellońskiej w dzielnicy Przymorze w Gdańsku. Funkcjonariusze na miejscu zorientowali się, że pieniądze z 6. piętra bloku wyrzuciła kobieta. Jak ustalono, był to skutek kłótni małżeńskiej.

Gdańsk. Deszcz banknotów na Przymorzu

Po przyjeździe policyjnego patrolu, gdańscy funkcjonariusze dostrzegli na trawniku przed blokiem banknoty o nominałach 200 i 500 złotych.

- Funkcjonariusze ustalili na miejscu, że między małżonkami doszło do kłótni, w trakcie której kobieta wyrzuciła przez balkon mnóstwo banknotów. Policjanci podczas przeszukania terenu zebrali i zabezpieczyli większość pieniędzy, a następnie przekazali je właścicielowi – poinformowała Polską Agencję Prasową oficer prasowa Komendy Miejskiego Policji w Gdańsku – nadkom. Magdalena Ciska.

Czytaj także:

Żona wyrzuciła pieniądze męża

Jak się okazało, 200 tys. złotych w gotówce należało do 53-letniego mężczyzny – męża kobiety, która wyrzuciła banknoty z 6. piętra bloku. Po odzyskaniu pieniędzy, ich właściciel w obecności policjantów wpłacił je na konto bankowe.

Gdańska Policja prowadzi teraz postępowanie, w którym zbada, czy doszło do przywłaszczenia mienia. Nie wiadomo, czy podejrzana kobieta zostanie ukarana, ponieważ sprawę musiałby założyć jej mąż, jako osobie najbliższej w rozumieniu polskiego prawa.

DS

Polecamy:

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo