Brzezinski spotkał się z członkami Iustitii. Ziemkiewicz z mocnym komentarzem

Ziemkiewicz skrytykował zdjęcie Marka Brzezinskiego. Źródło: Twitter/Mark Brzezinski, YouTube/Rafał Ziemkiewicz
Ziemkiewicz skrytykował zdjęcie Marka Brzezinskiego. Źródło: Twitter/Mark Brzezinski, YouTube/Rafał Ziemkiewicz
Ambasador USA w Polsce spotkał się z przedstawicielami organizacji sędziowskich, byli wśród nich m.in. członkowie Iustitii. Nie spodobało się to m.in. Rafałowi Ziemkiewiczowi, który stwierdził, że "Brzezinski nie nadaje się do tej roboty".

Mark Brzezinski na Twitterze opublikował zdjęcie z przedstawicielami organizacji sędziowskich. Na fotografii byli m.in. członkowie Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Organizacja ta słynie z krytyki obecnie rządzących i przeprowadzanych zmian w sądownictwie.

Na wpis już wcześniej odniósł się europoseł Prawa i Sprawiedliwości Witold Waszczykowski, który zapytał ambasadora, "czy on też chce obalić polski rząd?". 

Ziemkiewicz: Brzezinski nie nadaje się do tej roboty 

Rafał Ziemkiewicz stwierdził na swoim Twitterze, że jeżeli "Brzezinski nie wie, że +stowarzyszenia+, które wsparł to de facto opozycyjne partie polityczne, to nie nadaje się do tej roboty". "Jeśli wie - tym bardziej" – dodał. 

Publicysta "Do Rzeczy" zadał również pytanie, "czy taki ludny kraj jak USA nie może naprawdę znaleźć ani jednego sensownego kandydata na ambasadora w naszym kraju?".

MP

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj83 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo