Lech i Danuta Wałęsowie. Fot. Krzakgorejący/CC BY-SA 4.0 / Ja Fryta / CC BY-SA 2.0 / Canva
Lech i Danuta Wałęsowie. Fot. Krzakgorejący/CC BY-SA 4.0 / Ja Fryta / CC BY-SA 2.0 / Canva

Wałęsa znów ma finansowe problemy. Nazywa żonę pijawką

Redakcja Redakcja Lech Wałęsa Obserwuj temat Obserwuj notkę 38
Były prezydent RP Lech Wałęsa narzeka w rozmowie z „Super Expressem”, że rodzina wciąż chce od niego pieniędzy. „A żona to największa pijawa!” - rzucił wprost legendarny przywódca Solidarności dziennikarzom.

Lech Wałęsa: Zbankrutowałem

Lech Wałęsa zapisał swoją kartę nie tylko w wielkiej historii. Były prezydent i lider Solidarności lubi udzielać się w social mediach i nie stroni od popularnej prasy. Tym razem skarży się „Super Expressowi”: „Zbankrutowałem. Ale powoli się podnoszę”.

Polecamy:

Wałęsa przyznaje, że pandemia była dla niego ciężkim czasem, bo odcięła go od zarobków. Pokojowy noblista jeździł z prelekcjami po całym świecie i w ten sposób od dawna „łatał budżet”, z którym raz po raz ma problemy.

Wałęsa o żonie Danucie: To największa pijawa

Teraz skarży się „Super Expressowi” na najbliższych: „Takie dziury mi się porobiły, a ja mam za dużą rodzinę. I mnie szantażują, i jaki mam wybór? Muszę im dawać pieniądze. Mówią do mnie tak: Stary, ty musisz mieć pieniądze i nie gadaj, że nie masz! Tak mi mówi rodzina. I muszę im dawać. Wszyscy tak robią”.

„A żona to największa pijawa!” - rzucił prosto z mostu były prezydent RP pod adresem Danuty Wałęsy.

Dodajmy, że w pewnych sprawach - jak krytyka PiS - małżeństwo Wałęsów jest zdecydowanie zgodne.

Kłopoty w domu Wałęsów

Domowe niesnaski u Wałęsów są tajemnicą poliszynela. Internauci dobrze pamiętają sytuację, gdy rozpolitykowanemu mężowi Wałęsowa docięła krótko: „Rodziną się, kurde, zajmij!”.

Wielkim dramatem w rodzinie Wałęsów jest alkoholizm syna Lecha Wałęsy, Sławomira. Niedawno rodzeństwo postanowiło skierować wniosek o przymusowe leczenie, a sąd się do tego przychylił. Sławomir Wałęsa nie wywiązuje się również z płacenia alimentów, robi to za niego ojciec. 

KW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka