Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. Instagram
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. Instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie widuje wnuka. Wszystko przez konflikt z Opozdą

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 6
Ma piątkę dzieci i trójkę wnuków. Małgorzata Ostrowska-Królikowska powinna tryskać szczęściem spełnionej rodzinnie kobiety. Jednak jest inaczej, ponieważ gwiazda „Klanu” z dzieckiem swojego najbardziej znanego syna, Antka, nie ma praktycznie kontaktu. To skutki tego, że w konflikcie małżeńskim Królikowskiego juniora stanęła po jego stronie, manifestując wręcz niechęć do synowej Joanny Opozdy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - dzieci

W grudniu okazało się, że po raz trzeci została babcią. Przed nowym rokiem pochwaliła się zdjęciem z wnusią, dzieckiem jej córki Julii Królikowskiej. „Najstarsza i najmłodsza” – podpisała ujawniając płeć kilkumiesięcznej pociechy.

Pierwszym jej wnukiem był Józef. Syn najstarszego syna aktorki i nieżyjącego już Pawła Królikowskiego – Józefa i jego żony Joanny Jarmołowicz. Jednak to pojawienie się na świecie drugiego wnuka – Vincenta, całkowicie wywróciło życie aktorskiej rodziny.

Rozpad małżeństwa Opozdy i Królikowskiego

Tuż przed jego narodzeniem w lutym 2022 r. okazało się, że Antek Królikowski i Joanna Opozda nie są już w rzeczywistości małżeństwem. Aktor odszedł od żony na przełomie roku, i związał się z inną kobietą, warszawską prawniczką. Nietrudno sobie wyobrazić, że już po narodzeniu Vincenta rozgorzała wielka medialna wojna małżonków. Padały mocne oskarżenia. W grę zaczęły wchodzić pieniądze, gdyż Opozda wystąpiła o zabezpieczenie alimentów, a Królikowski zarzekł się, że nie będzie płacił tak wysokich kwot na dziecko. W efekcie czego sprawa zakończyła się interwencją komornika.

Nie przepadała za synową

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od początku nie przepadała za synową. Już na ślubie w 2021 r. dociekliwi obserwatorzy zauważyli, że unikała Joasi jak ognia. A kiedy wybuchł konflikt jasno opowiedziała się po stronie syna. Mówi się, że do tej pory rzadko widywała wnuka. A ostatnio prawie w ogóle. Tegoroczny Dzień Babci, będzie zatem dla niej daleki od ideału.

Salonik

Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości