Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata. Źródło: Instagram/@joannasarapata_official, YouTube/TVP Info
Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata. Źródło: Instagram/@joannasarapata_official, YouTube/TVP Info

B. żona Jarosława Jakimowicza przerwała milczenie. "Kiedyś był inny"

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 13
"Kiedyś był inny". Tak kwituje działalność Jarosława Jakimowicza jego była żona. Prezenter TVP, dawniej aspirujący aktor znany z "Młodych Wilków" był żonaty z Joanną Sarapatą w latach 1998-2010. Choć eks-partnerka Jakimowicza zwykle nie wypowiadała się o nim publicznie, ostatnio udzieliła szczerego wywiadu. Malarka niczego nie ukrywała.

Joanna Sarapata udzieliła wywiadu na temat Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz potrafi budzić kontrowersje przez swój cięty język i bezpośredniość. Do tego stopnia, że postanowiła wypowiedzieć się o nim jego była żona. Joanna Sarapata jest malarką. Para wzięła ślub po zaledwie dwóch miesiącach znajomości, a owocem ich związku jest urodzony w 2000 r. syn Jovan.

Sarapata w wywiadzie dla "Super Expressu" wyjaśniła kontrowersje związane z jej byłym mężem, i co się za nimi kryje. Aktor niejednokrotnie był krytykowany za swój ostry język. Skąd to się wzięło? Okazuje się, że leży to w jego naturze.

"Kiedyś był inny"

"Jarek zawsze był prowokatorem. Często miał inne zdanie niż jego znajomi (...). Ale był bardzo pomocny, więc ludzie go lubili. Nie wiem, jaki jest teraz, ale ludzie się zmieniają. Więc gdy ktoś mnie pyta, jak mogłam kiedyś związać się z Jarkiem, to odpowiadam, że on kiedyś był inny i ja byłam inna", opowiada Sarapata.

Kontrowersyjny aktor i prezenter, ostatnio zresztą podany do sądu przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych jednak, jak utrzymuje Joanna Sarapata, nadal jest prywatnie ciepłą osobą i utrzymuje z nią stały kontakt:

"Jarek pamięta o naszych świętach. Zawsze sobie składamy życzenia, jak nie telefonicznie, to sms-owo. W święta też życzymy sobie wszystkiego najlepszego. Jest tak, jak w rodzinie być powinno".

Salonik

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj13 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości