Bartosz Żukowski prywatnie nie przypomina Waldka Kiepskiego, fot. Instagram/Bartek Żukowski
Bartosz Żukowski prywatnie nie przypomina Waldka Kiepskiego, fot. Instagram/Bartek Żukowski

Grał Waldka w "Świecie według Kiepskich". Teraz prosi o pomoc

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 54
Lata temu popularność zdobył jako Waldek Kiepski. Aktor Bartosz Żukowski jednak w niczym nie przypomina postaci, którą w "Świecie według Kiepskich" odgrywał. Jest on aktualnie zaangażowany w ważną misję i prosi swoich fanów o pomoc.

Aktor prosi o wsparcie

 47-letni Bartosz Żukowski na Instagramie zamieścił wzruszający apel. Poza aktorstwem jest aktywnie zaangażowany w działanie na rzecz zwierząt. Oznajmił, że brał udział w likwidacji hodowli nowofundlandów, w której zwierzaki miały żyć w okropnych warunkach. Prosi swoich fanów o wsparcie akcji. Napisał:

"Znajomi i nieznajomi, uczestniczyłem w tej interwencji i wiozę teraz te psiaki do Warszawy. Wszystkie wymagają ogromnego nakładu pracy i środków. Od żywności i spokojnego, bezpiecznego schronienia począwszy, poprzez szeroką diagnostykę, leczenie farmakologiczne, operacyjne i specjalne zalecenia dotyczące odżywiania, kąpiele i golenie, aż po przygotowanie ich do kontaktu z człowiekiem i znalezienie odpowiedzialnych opiekunów. Wszystko to generować będzie ogromne koszty i każde wsparcie jest potrzebne. Liczę na wasze wrażliwe umysły i w ich imieniu proszę o wpłaty".

Zobacz: Przed laty grał księdza w kultowym serialu TVP. Dziś myśli o apostazji

Co robi teraz Bartosz Żukowski

Aktualnie Żukowski, po zakończeniu emisji "Kiepskich" w 2022 r., zaangażowany jest w pracę nad serialem "Święty". Jego działanie na rzecz zwierząt nadal jednak zostaje dla niego istotną częścią życia. Aktywizm aktora nie pozostaje bez odezwy. Fani chętnie wspomagają akcję. Każdy chętny do działanie może również dołożyć się do akcji, wchodząc na instagramowy profil Żukowskiego.

Salonik

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości