Co Ewa Chodakowska myśli o medycynie estetycznej? (fot. Instagram)
Co Ewa Chodakowska myśli o medycynie estetycznej? (fot. Instagram)

Piękno modyfikowane chirurgicznie. Mocne zdanie Chodakowskiej

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 16
Ewa Chodakowska stanowczo krytykuje medycynę estetyczną! Zapytana o zabiegi, które stosuje, zdenerwowana odparła: "Nie podoba mi się to, co kobiety ze sobą robią".

Ewa Chodakowska stanowczo o medycynie estetycznej

Ewa Chodakowska jest trenerką, która przez swój sukces zainspirowała tysiące Polek do zmiany stylu życia. Od lat promuje fitness i zdrowe odżywianie wśród młodych kobiet. Utrzymuje też stały kontakt ze swoimi fanami, starając się odpowiadać na ich wiadomości regularnie. Teraz wyznaje, co szczególnie ją irytuje w pytaniach od obserwujących. Od lat ludzie dociekają, czy celebrytka stosuje botoks lub przeszła jakieś operacje plastyczne. Chodakowska stanowczo zaprzeczyła tym oskarżeniom w wywiadzie dla "Plotka", wyrażając też stanowczą opinię na temat modnych znowu operacji "medycyny estetycznej".

Co Chodakowska myśli o "cudownych metamorfozach"?

Wypytywana o to, jak wygląda proces zrzucania zbędnych kilogramów, odpowiedziała "Oczywiście, że jeśli ktoś chudnie, to twarz będzie zupełnie inaczej wyglądała.", jednak zaznaczyła wyraźnie, że niemożliwa jest "cudowna metamorfoza":

"Nie ma czegoś takiego, że ktoś z dnia na dzień wygląda zupełnie inaczej, bo zaczął się inaczej odżywiać. Ściema, ściema."

Ewa Chodakowska opowiada się za naturalnym pięknem

Operacje plastyczne są ostatnio bardzo nośnym tematem. Co jakiś czas w mediach pojawia się informacja o kolejnej niespełnionej modelce, która przez szemranych chirurgów przypłaciła zdrowiem po źle przeprowadzonym zabiegu. Chodakowska stanowczo opowiada się za naturalnym pięknem. Irytuje ją też zarzucanie kobietom "zrobienia sobie" jakiejś części ciała:

"Trochę mnie to wkurza, bo dzisiaj jak ktoś ma swoje ładne, pełne, naturalne, to na pewno ma zrobione. Jest to dość irytujące.". Chodakowska przyznaje się natomiast do mezoterapii, uzupełnianej witaminami i odpowiednią suplementacją. Oprócz tego ani myśli o operacjach upiększających. Bez ogródek wygarnęła o tym, co uważa o kobietach stosujących na sobie takie zabiegi:

"Natomiast nie będę oszukiwać, nie podoba mi się to, co kobiety ze sobą robią. To ich wybór, ja tego nie komentuję, negować nie mogę, natomiast nie podoba mi się to."

Salonik

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj16 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości