Kazimierz Marcinkiewicz i szejk Ahmed bin Faisal al-Kasimi. Fot. Facebook/Kazimierz Marcinkiewicz
Kazimierz Marcinkiewicz i szejk Ahmed bin Faisal al-Kasimi. Fot. Facebook/Kazimierz Marcinkiewicz

Marcinkiewicz znalazł nową pracę. Zarobi dzięki niej fortunę

Redakcja Redakcja Praca Obserwuj temat Obserwuj notkę 47
Wejście do ringu, problemy z alimentami - to tylko część prywatnego życia byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Tym razem polityk pochwalił się nową pracą, którą otrzymał. Marcinkiewicz został asystentem szejka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Marcinkiewicz został asystentem szejka z ZEA

Kazimierz Marcinkiewicz za pośrednictwem Facebooka pochwalił się nową pracą, jaką otrzymał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Był premier został doradcą szejka Ahmeda bin Faisal al-Kasimi, członka rodziny al-Kasimi, która włada emiratami Szardża i Ras al-Chajma. 

Marcinkiewicz ma zajmować się "bardzo ciekawymi projektami technologicznymi, informatycznymi i finansowymi" na Bliskim Wschodzie i w Afryce. 


Wyróżnienia i dziwna pisownia 

Ciężko wywnioskować, kto pisał post Marcinkiewiczowi, ponieważ jest on napisany przedziwną mieszanką języka angielskiego i łamanej polszczyzny. Być może polityk PO dostał od szejka osobistego asystenta, który pomaga mu w prowadzeniu kont w mediach społecznościowych. 

Marcinkiewicz pochwalił się również nowym wyróżnieniami. "Otrzymałem tytułu Doktora Administracji Biznesu (honoris causa) w dziedzinie dyplomacji i stosunków międzynarodowych renomowanej szwajcarskiej uczelni Rushford Business School. Natomiast Maverick Business Academy w Londynie przyznała Profesional Excellence Certification Business Award of Doctoral Diploma Enterpreneurship in Strategic Leadership & innovation Management" – napisał. 

"To jesteśmy dwa wielkie międzynarodowe wyróżnienia, o skali przyznanej przez prezydenta Francji Jacques’a Chiraca - Legii Honorowej" – dodał (pisownia oryginalna). 

MP

Kazimierz Marcinkiewicz i szejk Ahmed bin Faisal al-Kasimi. Fot. Facebook/Kazimierz Marcinkiewicz

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj47 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo