Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "PnŚ". Fot. Instagram/@katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "PnŚ". Fot. Instagram/@katarzynacichopek

Zwolnienia w "Pytaniu na śniadanie". Odchodzi uwielbiana para prowadzących

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 13
Trwa wymiana par prowadzących w "Pytaniu na śniadanie". We wtorek gruchnęła informacja, że ze śniadaniówką Telewizji Polskiej żegna się jedna z najbardziej popularnych par: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. "Dziękujemy za wspaniałą współpracę" – napisali.

Cichopek i Kurzajewski odchodzą z "PnŚ" 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski we wspólnym poście na Instagramie poinformowali o odejściu z "Pytania na śniadanie". – Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów – podziękowali za pracę. 

Podziękowania skierowali również do widzów. – Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program "Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi. Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę. Życzymy powodzenia nowym prowadzącym – dodali. 


"Okropne i nieprzyzwoite" 

Okazuje się, że Cichopek i Kurzajewski, to nie jedyni prowadzący, których dotknęła seria zwolnień. "Fakt" ustalił, że nowe władze pożegnały również Małgorzatę Tomaszewską, która z Telewizją Polską związana jest od 2018 roku. W ostatnim czasie prezenterka nie pojawiała się na ekranie, ponieważ jest w zaawansowanej ciąży i za kilka tygodni ma rodzić.

– Podziękowano jej i to trzy tygodnie przed porodem. Jest to okropne i nieprzyzwoite – mówi informator portalu. 

Wymiana par w "Pytaniu na śniadanie" 

"Pytanie na śniadanie" przechodzi rewolucję. Nową szefową śniadaniówki została Kinga Dobrzyńska, która zastąpiła Cezarego Jęksę. Z programem po zmianie władzy w TVP oprócz wspomnianych osób rozstały się Anna Popek, Ida Nowakowska i Małgorzata Opczowska. Z kolei Tomasz Wolny w połowie grudnia wyjechał na bardzo długi urlop. 

Ze starego składu pozostali narazie: Izabella Krzan i Tomasz Kammel. W śniadaniówce pojawiły się również nowe pary: była twarz "Dzień Dobry TVN" Robert Stockinger i znana z Polsatu Joanna Górska oraz Klaudia Carlos i Robert El Gendy (oboje od lat pracują w TVP). W ostatnim czasie media donoszą również, że "Pytanie na śniadanie" ma prowadzić Katarzyna Dowbor. Byłby to jeden z głośniejszych transferów. 

MP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura