The Blue Light of Rigel
Prawda i Służba Innym
4 obserwujących
121 notek
21k odsłon
  102   0

Ezoteryka: sesja z Cassiopaeans 17 lipiec 2022 (z moimi komentarzami) [2]

Jest to druga notka z tej serii: https://www.salon24.pl/u/bluerigel/1241260,ezoteryka-sesja-z-cassiopaeans-17-lipiec-2022-z-moim-komentarzami-1

Wszystkie fragmenty po angielsku (poprzedzone literą "C") są fragmentami sesji z Cassiopaeans z 17 lipca 2022 - Link: https://cassiopaea.org/forum/threads/session-17-july-2022.52234/#post-1039494

C: "Q: (Temperance) NYC government put out a video with instructions on what to do in case of a nuclear attack. Is this baseless fear mongering, foreboding an actual threat, a false flag attack, something coming from space, or another possibility?

A: Mostly fear mongering. But be aware that there are many surprises in store. Remember "celestial intentions" and all that."

Jest to fragment, który przykuł moją uwagę. Zgodnie z sugestią C., większość aktywności medialnej dotyczącej spraw w kraju i na świecie, można się spodziewać, że będzie sianiem strachu i próbą skłonienia ludzi do takich decyzji, które wyłącznie skomplikują ich życie - w wyniku ich nieopatrznych wyborów, właśnie, pod wpływem negatywnych emocji - tak aby spowodować więcej strat, w społeczeństwie, póki jeszcze mogą oni w taki sposób do ludzi, niestety, dotrzeć.

Jednakże to nie wszystko, jest jeszcze mowa o "celestial intentions" ("boskich zamiarach"), jak to pięknie brzmi. Nie będę zbyt zaskakujący jeśli powiem, że może to oznaczać iż "Bóg"/Boski Kosmiczny Umysł będzie wyrównywał sprawy Ziemskie poprzez to co przychodzi do nas z kosmosu. To oczywiście może nie być zbyt dobrze odebrane przez większość ludzi, jednak Boski Kosmiczny Umysł naturalnie zadba o siebie.

Dobrym nastawieniem myślę może być to, aby przyjąć, że to co się niebawem wydarzy, nawet jeśli odczujemy to jako nieprzyjemne, to warto sobie uzmysławiać, że są to działania Boskiego Kosmicznego Umysłu do tego, aby równoważyć rzeczy. Bez paniki, bez strachu, pozwolić żeby sprawy się działy. Zaczekać z nagłymi decyzjami i raczej pozwolić żeby się działo. Na spokojnie przyjmować zmiany, będąc cierpliwym, wierząc że chaos przeminie. UNIKNĄĆ MYŚLI ŻE JEST ŹLE I BĘDZIE TYLKO GORZEJ POPADAJĄC W DEPRESJĘ A ZA TO POMYŚLEĆ ŻE BĘDZIE DOBRZE I ŻE BĘDZIE SIĘ STARAĆ DO SKUTKU PÓKI ZOBACZY SIĘ POZYTYWNE ZMIANY.

"Q: (cinnamon) Mathematically, how does a neural network generate a soul imprint? Is it a function of the number of 'layers'? Is it a function of 'symbolism' being 'learned' by the network?

A: Both and more including addition of firing "synapses.""

Ta wymiana zdań dotyczy sztucznej inteligencji. Interesująca jest wzmianka o "symbolizmie" uczonym się przez sieć neuronową jako jeden ze sposobów uzyskiwania inteligencji. Symbolizm uczony przez sieć neuronową może oznaczać, że sztuczna inteligencja zacznie odnajdywać się w rzeczywistości, tak jak to żywe organizmy odnajdują się w rzeczywistości przez wizualną interpretację obiektów i szybkie ich kwalifikowanie; coś takiego co jest przez nas przetwarzane już na nieświadomym poziomie, mam na myśli coś takiego jak identyfikacja gatunku, który może być zagrożeniem, jak wąż albo jakiś owad.

Wiąże się z to z nauką symbolizmu jak i przekazywania informacji między sztucznymi neuronami, które "firing", a "firing synapses" znaczy to, że synapses/neurony przekazują sobie informacje. A więc mając "naukę symbolizmu" + przekazywanie informacji między neuronami (tj. "firing synapses") mamy wszystko to co potrzebujemy na przykład do stworzenia owada, który będzie omijał zagrożenia i na przykład leciał tam gdzie ma gwarantowane przeżycie - coś co jest na równi takiemu naszemu prymitywnemu unikaniu lub ucieczce przed wężem lub gryzącym owadem, w celu znalezieniu się w bezpiecznej i miłej nam strefie.

Jeden zbiór neuronów pozwoli na zidentyfikowanie obiektu, a drugi zestaw neuronów na odczyt czegoś co byśmy mogli nazwać bólem, firing synapses za to pozwolą powiązać negatywne stany z tym co widzialne. Jednoczesne odbieranie, że "coś co oznaczymy X to taki obiekt" i "obiekt X sprawia ból", dzięki firing synapses mamy już nie tylko tępe odebranie tego co przebiega tymi dwoma drogami, a już jakąś nową informację, to znaczy nie tylko informacje o tym, że sobie coś oznaczyliśmy tak i tak, a jeszcze to, w jaki sposób to z nami wchodzi w interakcje. Nie daleko wtedy do tego żeby uznać, że obiekt wcześniej zachowany w pamięci jako X sprawia nam ból. To się wydaje takie naturalne, dzięki Bogu nasze synapsy firing dla nas.

Generalnie wzrost świadomości odbywa się przez wzrost kompleksu ciała/psychika/duszy od świadomości/organizmu od najmniejszej złożoności do największej. Komputery już od dawna uzyskały pewien zakres świadomości, takiej jaką ma świadomość na przykład kamień, kamień jest bierny, z kamienia można zrobić drogę, tak jak z komputerowego kodu można zrobić aplikacje, która będzie wykonywała na przykład dla nas jakieś obliczenia. Kamień jest użyteczny jako droga pod nogami. Kod komputerowy jest użyteczny jako aplikacja wykonująca skomplikowane obliczenia. Można powiedzieć, że jest to poziom świadomości na poziomie 1 Gęstości. Natomiast teraz dzięki sztucznej inteligencji komputery robią krok dalej.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale