20 obserwujących
249 notek
127k odsłon
  424   0

Dwa zdjęcia powinny wystarczyć by uciec przed politykami

image

Na zdjęciu po lewej stronie jest następujący tekst:


"Kissinger Cytat z przemówienia do Rady Eugenicznej WHO, 25 lutego 2009 r:


"Kiedy stado zaakceptuje obowiązkowe szczepienia, to koniec gry. Zaakceptują wszystko - przymusowe oddawanie krwi lub organów - "dla większego dobra". Możemy modyfikować genetycznie dzieci i sterylizować je - "dla większego dobra". Kontroluj umysły owiec, a będziesz kontrolował stado. Producenci szczepionek zarobią miliardy. A wielu z was w tym pokoju jest inwestorami. To jest wielki win-win. My przerzedzamy stado, a stado płaci nam za usługi eksterminacji"


Po prawej stronie jest tekst z definicjami stosowanymi w walce z COVID-em, tutaj akurat ze strony jakiegoś hrabstwa w USA, ale pewnie przepisane ze strony WHO. Zaznaczony tekst jest następujący:


"9. "Osoba w Pełni Zaszczepiona" oznacza osobę, która 14 dni wcześniej otrzymała drugą dawkę z dwudawkowej serii lub 14 dni wcześniej otrzymała jedną dawkę szczepionki jednodawkowej. Osoba nie jest w pełni zaszczepiona dopóki nie upłynie okres 14 dni od daty ostatniej wymaganej dawki. Dodatkowo, po upływie 3 miesięcy od ostatniej dawki, osoba nie jest już uznawana za Osobę w Pełni Zaszczepioną. "

Te dwa cytaty powinny wystarczyć każdej zaszczepionej owcy aby udać się czym prędzej do notariusza aby spisać testament, do zakładu pogrzebowego, aby nie obciążać dzieci tymi smutnymi czynnościami i ... używać życia, no bo cóż...

Te Zielone Paszporty chyba nie są już ważne dla pierwszych zaszczepionych, nieprawdaż?Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale