"M jak Miłość" ma nową czołówkę. Już bez Barbary Kurdej-Szatan, ale nie tylko

TVP
TVP
Jeden z najpopularniejszych polskich seriali "M jak miłość" ma nową czołówkę. Widzowie mogli ją podziwiać w odcinku serii, który ukazał się w poniedziałek. W intro "M jak miłość" nie ma już Barbary Kurdej-Szatan, odtwórczyni roli Joanny Chodakowskiej. Ale nowa czołówka kryje też inne niespodzianki.

"M jak miłość" zyskał nową czołówkę. Premierowo można ją było zobaczyć przed starem 1625. odcinka kultowego serialu. Tradycyjnie już widzowie zobaczyli kluczowe postaci z serii, grane przez m.in. Katarzynę Cichopek, Teresę Lipowską czy braci Mroczków. Ale nowe intro różni się od swojego poprzednika. Są w nim nowi bohaterowie, a niektórzy zniknęli. Tak jak Barbara Kurdej-Szatan, która grała Joannę Chodakowską.

M jak miłość z nową czołówką. Zniknęła Barbara Kurdej-Szatan i inni

Tak jak zawsze czołówka zaczęła się od Barbary Mostowiak, dalej widzimy Rogowskich. Zmiany pojawiły się po Zofii Kisiel-Żak. I tu faktycznie można zaobserwować brak Barbary Kurdej-Szatan, która została zwolniona z powodu swoich wypowiedzi na temat strażników granicznych. Naszą rozmowę z aktorką możecie zobaczyć w tym miejscu.

Zniknął też Michał Ostrowski grany przez Pawła Deląga. Aktor odszedł z serialu "M jak miłość" na własne życzenie. Nie ma też już Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświecimskiego, którzy grali parę Lisieckich. W czołówce nie zobaczymy już też Aleksandra Chodakowskiego, byłego partnera Magdy oraz byłej partnerki Pawła Zduńskiego. Bohater występuje u boku obecnej partnerki Franki.

W czołówce występują też nowi bohaterowie. Wśród nich trzy nastolatki, producenci ewidentnie próbują zawalczyć o młodszą widownię. Nowi aktorzy w "M jak miłość" to też Alżbeta Lenska i Karol Strasburger, którzy odgrywają rolę Patrycji i Jerzego Argasińskich.

SW


Czytaj też: 

Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura