61 obserwujących
246 notek
287k odsłon
321 odsłon

Wtręty polskiego Ministerstwa Obrony w polskim raporcie - Katastrofa Tu-154M

Wykop Skomentuj10

Czyli o tym jak analfabeci próbują tłumaczyć rzeczy oczywiste. Pewien bloger w pewnej notce, próbuje kolejny raz zabłysnąć.

- jak można  w polskim  raporcie  -  jako jego integralną  część -zamieszczać obszerne materiały sygnowane  przez rosyjskie Ministerstwo Obrony -  i jeszcze bez komentarza !!! wręcz sugerowane  jest, że to są  materiały własne !!  przyjęte  przez  Komisję Laska!!!

image
image

To żaden "fuck", tylko autentyczny fragment notki. Analfabeta to piszący uważa swoją publikę za tak totalnie debilną, że w rosyjskim dokumencie zaznacza fragment firmówki, a nie tytułu na który powołuje się na drugiej ilustracji. Przy czym słowa "Rzeczypospolitej Polskiej" odnoszą się do kraju rejestracji samolotu i dokładnie w takiej formie występują w rosyjskim oryginale, co widzimy zaznaczone na poniższej ilustracji.

image


Jeśli autor, wg słów własnych ( tylko nieliczni  mogą  się zapoznać z ich treścią; ja akurat  posługuję się  dość sprawnie tym językiem  i tylko dlatego  mogę  wiedzieć  co on zawiera ), to może chodzić jedynie o manipulację opinią publiczną, czyli jak to określam, szukaniem smoleńskiego jelenia.

Dalej autor pisze o badaniu wysokościomierzy(!!!):  Otóż  badano poddano jakieś nic nie znaczące  w tej sprawie drobne przyrządy , nawet ..śrubki !!!

Ja nie wiem z jakiej planety absurdu się on urwał, ale przy zderzeniu samolotu z ziemią sprawa oceny sprawności wysokościomierzy jest dla oceny świadomości sytuacyjnej załogi sprawą kluczową.

To, że Niegraczowi płacą od notki przestaje dla mnie ulegać jakiejkolwiek wątpliwości. Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości:

https://www.salon24.pl/u/nudna-teoria/1004571,uszkodzenia-brzozy-pasuja-do-narracji-mak-kbwllp-pokazuje-obrazkowo-oszustwo-niegracza


Zobaczymy, czy Niegracz kolejny raz podkuli ogon i będzie zacierać ślady własnej podłości.

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka