70 obserwujących
1925 notek
2552k odsłony
2373 odsłony

Od Kaczyńskiego dla Trzaskowskiego. Z wdzięczności

Wykop Skomentuj55

        W pamiętnym roku 2015, kiedy to PiS podwójnie przełamało ośmioletnie rządy PO, pewna bardzo bliska znajoma (antypisówa) zagłosowała na Zandberga. Nie dlatego, że jego program jej się spodobał, ale na PO głosować nie chciała, a Zandberg wydawał się najmniejszym złem. Dzięki temu ugrupowanie co prawda do Sejmu nie weszło, ale za to PiS zdobyło praktycznie samodzielną większość, bo rozczarowanych PO, a nie mogących sobie wyobrazić głosowania na JarKacza, było więcej.

          Przed ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi ostrzegałam, że znajome lemingi masowo przepisują się na warszawskie listy, żeby poprzeć Trzaskowskiego. Mobilizacja była naprawdę potężna i sama byłam świadkiem, jak jedna pani próbowała przekupić znajomego PiS-owca, by ten nie poszedł głosować na Jakiego. Udało się: Trzaskowski wygrał, z miażdżącą przewagą, w pierwszej turze. Oznacza to - nawiasem biorąc - że w tych wszystkich Pipidówkach, w których lemingi nie zagłosowały, wygrali kandydaci PiS :) Jednak wygrana Trzaskowskiego w Warszawie ma też skutek, że tak powiem, odroczony w czasie: mianowicie nie tylko Warszawa, ale i cała Polska, widzi wszystkie poczynania pana Rafała "Nasz kandydat krakowski, Trzaskowski, jest boski i Małopolska cała uwielbia Rafała!".

         A trzeba przyznać, że nowy prezydent Warszawy stosuje się do wskazówek Hitchcock'a: zaczął od trzęsienia ziemi, a potem już tylko wzmacniał efekty specjalne. Złamanie własnej obietnicy wyborczej natychmiast po objęciu stolca i próba obniżenia bonifikaty za grunty została natychmiast nagłośniona na całą Polskę. Potem było wycofywanie się z kolejnych hojnych obietnic (nikt nie da lemingom tyle, ile PO obieca ...), jak dofinansowanie stadionu czy budowa trzech kolejnych linii metra - bo "piniędzy nie ma i nie będzie". Piniądze za to znalazły się na tęczowy tramwaj różnorodności, na  szkolenie PR-owe dla pana Rafała i jego wiernego Rabieja (prawie dwa, kur....czę, miliony złotych!!!), miliony na bonifikaty na reklamy autobusowe i tramwajowe dla kolegów partyjnych i na indoktrynację LGBT dla przedszkolaków i pierwszoklasistów. Wycinka (a właściwie - kontynuacja, bo zaczęła Bufetowa) dwudziestu hektarów lasów miejskich na Bródnie wkurzyło już nawet część betonowych wyznawców antypis, a zwężanie ulic, które ogromnym nakładem kosztów kilka lat temu poszerzano, też chyba już tylko przez naejbardziej kamienne głowy pozostawia nieporuszonymi.

         Jednak największą przysługę boski kandydat krakowski, Trzaskowski, oddał PiS dzięki ideolo LGBT. Doprawdy - nie mógł Kaczyński Trzaskowski lepiej wymyślić, niż z wyborem Rabieja na wicka! Pozostaje tylko mieć nadzieję, że pan Rafał kurs na uczenie dzieci technik masturbacji utrzyma przed wyborami parlamentarnymi!

           Jeśli JarKacz nie wyśle boskiemu Rafałowi i jego wiernemu Rabiejowi kosza pięknych kwiatów, to okaże się ostatnim niewdzięcznikiem!


Wykop Skomentuj55
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka