Prognozy i uwagi "Docenta"
O łaskę detoxu dla nadal błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ...
38 obserwujących
286 notek
372k odsłony
2572 odsłony

Dyktat Rotszyldów (1) - "Co najmniej milion ludzi rocznie!”

Wykop Skomentuj8

Ta migracja ma definitywnie zniszczyć narodowy charakter państw unijnych.

Plenipotent Rotszyldów – o pseudonimie operacyjnym ”George Soros”  (człowiek finansujący wielką migrację 2015) - właśnie raczył poinformować świat i Europę:

Według miliardera,  „UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie”,  a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie.

Dodatkowo  „UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji”.

(…) – Viktor Orban też przedstawił sześciopunktowy plan.

Jednak jego plan, który podporządkowuje prawa człowieka uchodźców i migrantów kwestii ochrony granic, stanowi zagrożenie dla Unii Europejskiej ze względu na odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw, którymi powinna się rządzić – stwierdza Soros.   http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-UE-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-7279602.html

A więc szykuje się nam  WIELKA KONFRONTACJA planu Orbana  http://wpolityce.pl/swiat/266283-zobacz-plan-orbana-premier-wegier-przedstawia-propozycje-rozwiazania-kryzysu-imigracyjnego (chroniącym Europę i jej kulturę) z planem Sorosa (narzucającym nam multi-kulti) - i jak myślicie – która wizja ostatecznie zwycięży?

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

Agenci Sorosa na Bliskim Wschodzie właśnie w tej chwili dostarczają kolejnym kandydatom na ”uchodźców” funduszy oraz niezbędnych informacji przed wysłaniem ich do "Mutti Merkel": http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

A oni posłusznie i spontanicznie będą maszerować w zwartych grupach nie przekraczających 10 tys osób dziennie... A są to w większości młodzi, dobrze odżywieni i wysportowani mężczyźni... 

Warto też troszkę się potrudzić i poskładać ”do kupy” napływające do nas wiadomości:

  1. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zniszczenie-europy-uchodzcami-spisek-agentow-nwo-i-czcicieli-szatana-2015-09
  2. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-masoneria-wspiera-finansowo-masowa-imigracje-do-europy-2015-09
  3. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/raport-masoni-nakazuja-ue-otworzcie-granice-dla-wiekszej-liczby-imigrantow-2015-09

Nawet ”nasz” oksfordzki czekista – prof. Zygmunt Bauman (gdy tylko doszło do rotszyldowskiej ”arabskiej wiosny” - co do ich roli sprawczej patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/666927,czy-europe-jeszcze-stac-na-niemieckie-egzorcyzmy) - od razu zaczął, wraz z licznymi "kolegami po fachu", urabiać europejską opinię publiczną szeroko nagłaśnianymi wypowiedziami o ”dobrodziejstwach” masowej imigracji – delikatnie przy tym sugerując nam przyjęcie minimum 30 milionów muzułmanów...

http://www.redisbad.info/wp-content/uploads/2014/01/1470312_699288493428462 _660 474488_n.png

Jakże trafnie podsumował te profesorskie dywagacje kol. ”Marx”:

Marx 212.2.126.* 19 września 2011

"... kapitał przemysłowy potrzebuje coraz więcej imigracji" - powiedział Bauman. A ja pytam - DO CZEGO? Do taniego wyzysku, do roboty na czarno i za pół pensji?

Tego Baumana z jego XIX-wiecznym myśleniem powinno się wysłać festkopem w kosmos. Tacy "ideolodzy" są największym zagrożeniem cywilizacji europejskiej.

Przecież już teraz bezrobocie w wielu krajach Europy Zachodniej oscyluje koło 40%! W Polsce co drugi młody człowiek z wyższym wykształceniem nie ma pracy. W tym stanie rzeczy podnoszenie tzw. wieku emerytalnego czy ściąganie imigrantów to wręcz zbrodnia na narodach.

Nie po to przemysł się unowocześnia i robotyzuje, a administracja i nauczanie komputeryzuje, żeby harować jak za czasów feudalnych!

Skoro wszelakie maszyny ułatwiają pracę i radykalnie podnoszą jej wydajność, to zarówno czas pracy jak i wiek emerytalny należy skracać. To sam zainteresowany, wiedząc ile uzbierał na funduszu emerytalnym, powinien decydować o zakończeniu swojej działaności zawodowej.

Pazernym rekinom kapitalizmu należy "przykręcić śrubę" wprowadzając wyraźnie wyższe płace minimalne oraz wyższe podatki od dochodów konsumpcyjnych dla bogaczy. Przecież ich majątki pochodzą nie z ich osobistej pracy, ale mówiąc wprost z wyzysku zatrudnionych u nich pracowników. Tego dłużej nie można tolerować, bo rzeczywiście będzie źle.

Od czasu wprowadzenia giełd tzw. papierów wartościowych rządzi tam tylko i wyłącznie pazerna spekulacja produkująca nieistniejącą, wyssaną z brudnego palucha wartość. Kiedyś za pieniądzem stała jego prawdziwa wartość w postaci złota i dóbr trwałych, a teraz? Jedna wielka kpina, wirtualne wzrosty i upadki bez jakiegokolwiek związku z rzeczywistością! To powinno być karnie zabronione, a nie chwalone!

Dopóki nie skończymy z produkcją papierowego, bezwartościowego pieniądza, będziemy tkwili na bardzo kruchym lodzie samooszustwa.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale