Blog
Nie dla grubej kreski
anty bolszewik
anty bolszewik Inżynier elektronik, energety
7 obserwujących 210 notek 180952 odsłony
anty bolszewik, 1 października 2016 r.

Dyskwalifikacja Prezydenta?

Z piątku na sobotę (24 na 25 września 2016r.), za zgodą Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, Centrum Poznania  zostało obwieszone flagami tęczowymi, ale już w dniu tzw. „wymarszu równości” homoseksualistów, zniknęły wszystkie- usunięte z ulic przez oburzonych mieszkańców.

Uczestnik marszu z nominacji PO Prezydent Jaśkowiak, który corocznie ostentacyjnie bierze w nim udział, jest aktywnym promotorem akcji środowisk LGBT, zwolennikiem przyjmowania uchodźców islamskich, a jednocześnie za jego kadencji trwa nieprzerwanie totalny bałagan w mieście- brak fachowego nadzoru nad inwestycjami, rozkopane i zaśmiecone psimi odchodami ulice oraz przyzwolenie dla bezprawia.

Głośna była afera w 2015r.-  wynegocjowane z poparciem Jaśkowiaka, wyłudzenie okupu dla anarchistów w kwocie 125 tys.zł, od właściciela zabytkowej kamienicy przy ul. Szkolnej- w zamian za jej opuszczenie i przerwanie nielegalnej okupacji, połączonej z dewastacją pomieszczeń:

 http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/anarchisci-opuszcza-sklot-na-paderewskiego-za-125-tys-zl/clgb3sc

Nazajutrz po wspomnianym marszu,  podczas niedzielnego meczu Lech-Arka, kibice poznańscy na stadionie przy ul. Bułgarskiej, w sposób dosadny zademonstrowali dezaprobatę dla kontrowersyjnych działań i nieudolności Jaśkowiaka, wywieszając na trybunie transparent z przeprosinami za szkodzenie wizerunkowi miasta- poprzez kontrowersyjne wypowiedzi i szkodliwe decyzje:

                                         Tęczowy prezydent.jpg

 

Poniżej zdewastowana przez anarchistów zabytkowa kamienica przy ul. Szkolnej, przemianowana na "SKŁOT", upstrzona napisami graffiti:

55eff50475815_o,size,1068x623,q,71,h,5442e0.jpg

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie mogę znieść, że Michnik stał się obrońcą Kiszczaka i Jaruzelskiego. Sądy ferujące wyroki uniewinniające za obraźliwe nazwanie chamem prezydenta i pouczające dlaczego to nie jest obrazą, to karykatura i ich jednostronne upolitycznienie.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Dry Imact -  typowe wydanie snobizmu na nowo modę- z inwektywami w wydaniu anglojęzycznym, z...
  • He, he wszędzie lewactwo unijne widzi łapy Putina, tymczasem gołym okiem widać unijne...
  • 23.12.2017 r. Donosy totalnej opozycji za granicą, to tak jak załatwianie się do własnego...

Tematy w dziale