7 obserwujących
222 notki
195k odsłon
247 odsłon

Nagonka gebelsowskich insynuacji na prałata Jankowskiego

Wykop Skomentuj3

Tej treści list, po raz trzeci od początku roku, wysłałem na adres biura TV Republika, z protestem przeciw uczestnictwu tego medium w zaplanowanej akcji mediów żydowskich, szkalowania insynuacjami pamięci zmarłego prałata Jankowskiego, z wykorzystaniem fałszywych świadków. Odpowiedzi nie dostałem do dziś, co wpisuje się w podobne praktyki Tygodnika Powszechnego z b.redaktorami Turowiczem i ks. Bonieckim.

                      Jerzy D.                                                         9-01-2019 r.

                                                         Do: biuro@telewizjarepublika.pl

Przypadkowo natrafiłem na kłamliwą nagonkę na zmarłego prałata Jankowskiego, z wyrwanymi z kontekstu wywiadami, w celu jej "uwiarygodnienia"-w tym ks. Małkowskiego, firmowaną przez TV Republika i reporterkę Martę Szramowską https://www.youtube.com/watch?v=w_TmZKH2DgY

Telewizję Republika uważałem za obiektywną i brzydzącą się "krecią robotą" pomówień wobec prałata, szkalujących go za życia, firmowanych przez Gazetę Wyborczą i Nie Urbana. Jeszcze za życia prałata zostało wdrożone śledztwo o molestowanie nieletniego, które umorzono, gdy kłamstwa okazały się zaplanowaną mistyfikacją wspomnianych brukowców. Nieletni zeznał, że matka i ojciec namawiali go do oszczerstw z inspiracji tych mediów. Jak można dać wiarę w kolejną, tak czytelna nagonkę na zmarłego prałata, który nie może się bronić. Nagonkę pod nazwą TV republika podpisała Wasza reporterka Szramowska. Czy zarząd TV Republika ma świadomość współuczestnictwa w zaplanowanych od kilku lat szkalowaniach Kościoła katolickiego i jego kapłanów, z wykorzystywaniem faktów wymieszanych z przeważającą ilością kłamstw?

W załącznikach: zdjęcie strony YOUTUBE z audio-filmem, oraz film z pomówieniami na koncie "Republika" i kolejny wywiad z zablokowanego konta, z wieloletnią gosposią prałata https://www.youtube.com/watch?v=1NhcKJBpBv4 twierdzącą, że to oszczerstwa i insynuacje bez konkretnych dowodów. "Fałszywi świadkowie" to stare praktyki czasów stalinowskich, gdzie pomówieniami bez dowodów, doprowadzano do skazania na szubienice niewinnych ludzi. Zablokowany  materiał filmowy zamieszczam powtórnie z innego konta, link https://www.youtube.com/watch?v=2fAiqS6az6U&feature=youtu.be.

Czy TV Republika ma zamiar firmować czytelną nagonkę środowisk żydowskich, z insynuacjami na kościół katolicki, a powiązanych z gazetą Michnika i Nie Urbana, redaktorów uznających zbrodniarzy Kiszczaka i Jaruzelskiego za"ludzi honoru" ???

Oczekuję na stanowisko, z jednoznaczną wyczerpującą odpowiedzią przedstawiciela Zarządu TV "Republika".

                                                              Jerzy D.

Poniżej nagonka, autorstwa TV Republika, w znanym stylu stalinowskich oprawców, z powtórnym uśmiercaniem ofiary i nieprawdopodobnymi zarzutami sprzed półwiecza, kompletnie nie pasującymi do charakteru i kultury osobistej duchownego. Podobne manipulacje z fałszywymi świadkami, wyreżyserowane w UB w czasach stalinowskich, niejednego niewinnego doprowadziły na szubienicę:Tutaj zaś kolejne oświadczenie wieloletniej gosposi duchownego, w którym zaprzecza oszczerstwom:

Cenzura, patrz wyżej,  zadziałała na YouTube i zablokowała konto wywiadu  z gosposią, która jednoznacznie zaprzecza kampanii oszczerstw Gazety Wyborczej i TV Republika. Przewidziałem to i zamieszczam powtórnie z innego konta, zabezpieczony materiał filmowy: Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale