0 obserwujących
29 notek
11k odsłon
763 odsłony

Jarosław Gowin jest już gotów do rejrstracji nowego ugrupowania

Wykop Skomentuj10

Jakiś czas temu ogłosił, że otworzy szeroko ramiona, da twarz i imię, polskim republikanom, dzisiaj tułającym się sierotom bez ojca i domu. Projekt nabierał z każdym dniem rozpędnu i szybko okazało się, ze trzeba pochylić się nad Zjednoczoną Prawicą i mediami publicznymi, otaczjącymi ją osłoną i dającymi jej solidne wsparcie. Z republikańskiego punktu widzenia należało to na spotkaniu trzech liderów omówić i zmienić.

Jarosław Kaczyński wzruszył tylko ramionami, ale project najwidoczniej dalej pięknie się rozwijał i dzisiaj Porozumienie już nie prosi ani proponuje, Porozumienie poniewiera ministra rządu, który farmalnie wspótworzy, a którego premer i prezes PiS-u chętnie by odznaczyłli za to samo, za co jest poniewierany przezz Porozumienie Jarosława Gowina:

Nie wiem, na jakiej podstawie rząd twierdzi, że radzimy sobie dobrze. Ja mam inne dane. Uważam, że wybraliśmy najdroższy i najbardziej nietrafiony model walki z koronawirusem. Mamy najgorszy przebieg epidemii w Europie, gorzej od nas wygląda tylko Rosja, Białoruś i Ukraina  i za to mamy chwalić ministra Łukasza Szumowskiego? No, do jasnej cholery, ile można słuchać czegoś tak nieprawdziwego?

Warto tu pochwalić za przenikliwość naszych szczerych przyjaciół zza Odry, jeszcze nie ma wniosku o rejestrację partii dla republikanów; a Die Welt już zaprosił na rozmowy o Europie przyszłą premier rządu, Jadwigę Emilewicz, którym pewnie zostanie po zwycięstwie nowej partii Gowina w przedterminowych wyborach


Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka