Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Fot. makelifeeasier.pl
Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Fot. makelifeeasier.pl

Donald Tusk po raz kolejny zostanie dziadkiem. Kasia Tusk jest w ciąży

Redakcja Redakcja Styl życia Obserwuj temat Obserwuj notkę 40
Córka Donalda Tuska, Kasia Tusk po raz drugi zostanie mamą. Zdjęcia, które pokazała w sieci ucinają wszelkie spekulacje.

Kasia Tusk - dzieci

Katarzyna Tusk i jej mąż Stanisław Cudny mają już jedno dziecko, ponad 2-letnią Lilianę. Informacja o jej przyjściu na świat pojawiła się na początku 2019 roku, i to nie od razu po porodzie. 

Tym razem celebrytka, autorka poczytnego bloga Make Life Easier, też nie od razu pochwaliła się swoim stanem. Zdjęcia, które Kasia Tusk wrzucała do sieci mogły sugerować, że jest w ciąży, jak np. luźne ubrania, czy książeczka dla dzieci o tytule "Siostrzyczka" w dziecięcym pokoju, ale nie było oficjalnego potwierdzenia ze strony rodziny.

Radosną nowinę przekazała mediom teściowa Kasi, Anna Lutomska, która na pytanie "Super Expressu" odpowiedziała: - Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy! - mówiła.

Kasia Tusk w ciąży

Kasia Tusk postanowiła wreszcie uciąć domysły i pokazała ciążowy brzuch. Na instagramie opublikowała ujęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej, na którym stoi bokiem obok fotografki. Także na blogu pokazała zdjęcia, które mówią wszystko. Widać na nich wyraźnie, że 34-latka jest w ciąży. 

image
InstaStories/Kasia Tusk.

Na razie nie wiadomo, czy Tusk i Cudny spodziewają się synka, czy drugiej córeczki.

Wnuki Donalda Tuska

63-letni Donald Tusk ma troje wnucząt ze strony swojego starszego syna Michała i jedno ze strony Kasi. Mikołaj ma 11 lat, Mateusz 8. Imienia trzeciego z chłopców nie podano do publicznej wiadomości. Były i obecny szef PO chętnie pokazuje się na zdjęciach w otoczeniu wnuków. 

image
Donald Tusk z najmłodszą wnuczką, fot. Instagram/Donald Tusk.

Kim jest Kasia Tusk

Kasia Tusk jest z wykształcenia psychologiem, blogerką modową i influencerką. Prowadzi od 10 lat stronę makelifeeasier.pl, na której pokazuje jak ładnie żyć. Publikuje na niej stylizacje modowe oraz porady dotyczące mody i urody oraz wnętrz i dodatków. Są tam również przepisy kulinarne, które opracowuje wspólnie z siostrą męża Zosią Cudny. Jest również autorką dwóch książek - "Elementarz stylu" oraz "Make Photography Easier". Kasia Tusk posiada również swoją markę odzieżową MLE Collection.

ja

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości