DiCaprio, Lawrence i Streep w nowym filmie Netflixa. “Nie patrz w górę” już 24 grudnia!

Nowy film z Leonardo DiCaprio / fot. Netflix
Nowy film z Leonardo DiCaprio / fot. Netflix
Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence i Meryl Streep wystąpili w nowym filmie Adama McKaya – „Nie patrz w górę”. Już w wigilię będziemy mogli obejrzeć produkcję w gwiazdorskiej obsadzie na platformie streamingowej - Netflix.

O czym opowiada nowa produkcja Netflixa?

Netflix opublikował pierwszy zwiastun filmu "Nie patrz w górę''. Lawrence gra studentkę astronomii Kate Dibiasky, natomiast DiCaprio wciela się w rolę jej profesora – dr Randalla Mindy’ego. Razem odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Nie byłoby z tym żadnego problemu gdyby nie fakt, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Profesor wraz ze studentką próbują poinformować prezydenta i cały świat, że znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie. Niestety, nikt im nie wierzy. Próba ostrzeżenia ludzkości prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji – czytamy w opisie filmu.

Zobacz także: Pijany prokurator biegał nago po Świdnicy. Z ulicy zgarnęła go policja

Z pomocą dr. Oglethorpe'a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media, zaczynając od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończąc w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry).

Zobacz także: Murem za Kamilem! Angielscy psychole życzą Glikowi i jego rodzinie śmierci

Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy. Opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. – czytamy w opisie „Nie patrz w górę”.

„Nie patrz w górę” w gwiazdorskiej obsadzie

Oprócz DiCaprio, Lawrence i Streep w filmie występuje wielu innych cenionych aktorów i aktorek. Jonah Hill, Cate Blanchett, Rob Morgan i Tyler Perry – ich również ujrzymy w nowej netflixowskiej produkcji. W ‘’Nie patrz w górę” wystąpi również: Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley.

Autorem scenariusza do produkcji Netflixa jest laureat Oscara Adam McKay („Big Short”).

Polecamy: 

NS 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura