Lewica na Tik-Toku bawi się w "Squid Game". Gra w "czerwone, zielone"

Posłanka Beata Maciejewska w filmiku na Tik-Toku.
Posłanka Beata Maciejewska w filmiku na Tik-Toku.
Wiceprzewodnicząca Lewicy Beata Maciejewska wykorzystała motyw z brutalnego serialu "Squid Game", by zyskać popularność w mediach społecznościowych. Na Tik-Toku atakuje inne partie serią z lasera.

Na świecie trwa dyskusja nad skalą brutalności w najpopularniejszym serialu na Netfliksie i wpływem na najmłodszych koreańskiego "Squid Game". Okazję do promowania Lewicy - na motywie znanym z pierwszego odcinka hitu - wykorzystała posłanka Beata Maciejewska z Lewicy. 

Parlamentarzystka stoi na tle szyldu Lewicy, obraca się w stylu śmiercionośnej lalki ze "Squid Game" i posyła w stronę poruszających się "partii" - PiS, Kukiz'15 i Konfederacji - wiązkę lasera z oczu. Przypomnijmy, że w serialowej grze "czerwone, zielone" giną ludzie. Ogromna lalka strzela do ludzi jak do kaczek, jeśli tylko ruszyli się w momencie obrotu postaci. W wyniku zabawy ginie 200 uczestników niebezpiecznej zabawy. 

- Myślę, że to nagranie poseł Maciejewskiej zasługuje na szerszą publiczność. Nie dajmy tej perełce przejść niezauważenie - zaskoczył na Twitterze Artur Dziambor z Konfederacji. 

- Dziękuję za reklamę, Lewica jest nie do zatrzymania! - odparła Maciejewska. 

Jak oceniacie taką formę promocji Lewicy w kanałach internetowych? 

Zobacz: 

Squid Game - coraz więcej dzieci odtwarza zabawy z brutalnego serialu

Rodzicu, uważaj! "Squid Game" to nie jest serial dla dzieci, one nie powinny go oglądać


GW


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka