Posłanka PiS krytykuje projekt własnej partii. "Niekonstytucyjna ustawa segregacyjna"

Anna Maria Siarkowska. fot. Youtube
Anna Maria Siarkowska. fot. Youtube
Anna Maria Siarkowska skomentowała zaproszenie przez marszałek Elżbietę Witek opozycji do rozmów ws. poparcia ustawy o kontroli zaszczepienia pracowników. "Jeśli celem spotkania marszałek z postkomunistami i resztą totalnej opozycji jest zagwarantowanie poparcia dla niekonstytucyjnej ustawy segregacyjnej, to może warto od razu omówić z nimi poparcie dla wszystkich innych ustaw?" - napisała.

Anna Maria Siarkowska o rozmowach z opozycją

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaprosiła na środę na godz. 12 "szefów klubów i kół parlamentarnych na rozmowę ws. wyjścia ponad podziałami z projektem dot. weryfikacji szczepień pracowników". Potwierdził to premier Mateusz Morawiecki. Opozycja zapowiedziała, że weźmie udział w rozmowach. 

Anna Maria Siarkowska skomentowała nowe informacje na Twitterze, pisząc: "Jeśli celem spotkania pani marszałek Elżbiety Witek z postkomunistami i resztą totalnej opozycji jest zagwarantowanie poparcia dla niekonstytucyjnej ustawy segregacyjnej, to może warto od razu omówić z nimi poparcie dla wszystkich innych ustaw?" – napisała, oznaczając w swoim wpisie Mateusza Morawieckiego.

Komentarze po wpisie Siarkowskiej

Posłanka PiS Joanna Lichocka zasugerowała, że na listy PiS to nie miejsce dla Siarkowskiej. " Z całą pewnością warto, by władze klubu niezwykle starannie przygotowały listy wyborcze w przyszłych wyborach do parlamentu" - napisała.

Siarkowska zaripostowała: "zgadzam się. Na listach prawicy nigdy nie powinno być osób, które paktują z postkomunistami i Platformą"

"Love is in the air", napisał rzecznik koła parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek. Posłanka Lewicy Anna-Maria Żukowska zareagowała natomiast gifem przedstawiającym jedzenie popcornu przed telewizorem.

Adrian Zandberg skrytykował słowa posłanki. "Koncerty i mecze - tylko z dowodem szczepienia. Prosty sposób, by zwiększyć liczbę szczepień i bezpieczeństwo. Za jest Lewica i większość wyborców PiS. Przeciw - p. Siarkowska i fanatycy z Konfederacji. Czy PiS wybierze dobro swoich wyborców, czy obsługę obsesji p. Siarkowskiej?" – zapytał retorycznie.

Czytaj także:KJ

Lubię to! Skomentuj57 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka