Lempart o Straży Granicznej: Pier*** mordercy w polskich mundurach

Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marta Lempart, fot. PAP/Albert Zawada
Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marta Lempart, fot. PAP/Albert Zawada
Marta Lempart nie daje o sobie zapomnieć. Ledwie ucichły echa sprzeczki ze sprzątaczką na Nowogrodzkiej, a już liderka Strajku Kobiet postanowiła rozpętać kolejną awanturę. Tym razem obraziła funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Protest Strajku Kobiet przed Sejmem

W czasie gdy w Sejmie trwała debata nad obywatelskim projektem zaostrzającym prawo aborcyjne, przed budynkiem zgromadziła się grupa osób, w tym przedstawiciele Strajku Kobiet. Uczestnicy mieli transparenty z hasłami: "Nie Chciej Polsko Mojej Krwi" i "Ani jednej więcej". Podczas protestu przemawiała Marta Lempart.

Zobacz także:

Kurdej-Szatan nie przebierała w słowach. Aż kipiało od emocji (WIDEO)

Burzliwa debata nad projektem dot. aborcji. PiS zarzuciło działaczom pro-life dywersję

Lempart wulgarnie o Straży Granicznej

– Obrońcy tych pier***onych morderców w mundurach, co wyrzucają dzieci do lasu, odgrażali się, że będą na nas składać na nas zawiadomienie do prokuratury i że będą nas pozywać. Proszę k***a bardzo. Mordercy w mundurach wyrzucają dzieci do lasu. Pozwijcie mnie, to sprawa będzie o to, że jesteście pierd***nymi mordercami w mundurach, którzy wyrzucają dzieci do lasu. Będziemy to udowadniać przed sądem, bo jak na razie to są obiecanki – mówiła przez megafon.

W dalszej części swojej wypowiedzi jeszcze kilkukrotnie powtórzyła słowa o "mordercach w mundurach" i zapewniła, że nie obawia się procesu.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj131 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo