Reakcje po decyzji Stankiewicza o wyrzuceniu Kowalskiego. Internauci nie odpuszczają

screen z audycji "7. dzień tygodnia" w Radiu Zet
screen z audycji "7. dzień tygodnia" w Radiu Zet
Sporym echem odbiła się dzisiejsza scysja w Radiu Zet. Prowadzący program Andrzej Stankiewicz wyrzucił z audycji posła Solidarnej Polski Janusza Kowalskiego. W sieci nie brakuje opinii zarówno krytykujących, jak i popierających tę decyzję.

Poseł Kowalski wyrzucony ze studia

Dziś informowaliśmy o wyrzuceniu posła Solidarnej Polski Janusza Kowalskiego z audycji 7. dzień tygodnia. Andrzej Stankiewicz wyprosił polityka z programu. Prowadzący nie mógł zaakceptować oskarżeń wokół Donalda Tuska, które rzucał na prawo i lewo Kowalski. Zdaniem posła Solidarnej Polski, "Tusk finansował Putina", robiąc różne "deale z Gazpromem".

„Pan nie jest w stanie rozmawiać o Ukrainie, bo wszędzie widzi Tuska” - powiedział Andrzej Stankiewicz.

Wielka awantura w Radiu Zet. Padały najgorsze oskarżenia, poseł wyrzucony z programu

Internauci biją w Stankiewicza

"Red. Stankiewicz, ten od "a nie można ich wszystkich zamknąć?" (niezaszczepionych), teraz wyrzuca polityka, którego sam zaprosił, bo tamten kłamie. Stary Redaktor dobrze przy tym wie, że wszyscy jego goście kłamią, bo taki to zawód, natomiast postanowił być regulatorem kłamstw" - napisał jeden z internautów.


"Też bym wyszedł ze studia Radia Zet, gdybym usłyszał jak red. Stankiewicz kłamie w żywe oczy twierdząc,że Tusk procesował się z Gazpromem o ceny gazu! Dobrze wiemy jak było i kto wywalczył 6 miliardów dla Polski od Gazpromu! Pan! A nie żaden Tusk!" - brzmi krytyczny komentarz.


Dziennikarz upublicznił notatki posła

Stankiewicz opublikował notatki posła Kowalskiego do programu, co spotkało się z negatywnym odbiorem.

"Złamał wszelkie prawa etyki dziennikarskiej. Kłamał, wyrzucił gościa, szperał w jego notatkach i opublikował ich treść" - czytamy w komentarzu.

"Dla jednych red. Stankiewicz jest dziś bohaterem (bo wyprosił posła Kowalskiego ze studia), a inni nie zostawiają na nim suchej nitki (za publikację notatek wyproszonego gościa). Fajnie. Mnie za to bardzo ciekawi, po jaką cholerę w ogóle zapraszacie tego typu ludzi do programów?" - zastanawia się jeden z internautów.


"Zaprzeczenie dziennikarstwa, kłamstwa prowadzącego na antenie i putinowskie standardy polegające na publikacji prywatnych notatek posła Kowalskiego w internecie. Stankiewicz, wstydź się!" - czytamy.

"Może z tych ujawnionych prywatnych notatek czegoś p. Stankiewicz się nauczy - komentował poseł Kowalski. "Jest wypowiedź Mariusza Błaszczaka, jak Tusk likwidował polskie wojsko na wschodzie. Fakty jak Tusk pozwalał miliardy zarabiać Putinowi, by finansował ruską armię. Jak PO zwalczała przekop Mierzei Wiślanej i WOT" - wyliczał na Twitterze.

SW


Czytaj dalej:

Departament Stanu USA zalecił Amerykanom natychmiastowe opuszczenie Rosji

Donald Tusk nie odpuszcza. W "Newsweeku" atakuje polski rząd i Donalda Trumpa

Były dowódca NATO zdumiony rosyjską armią

Moskwa. Premier Izraela rozmawiał o Ukrainie z Władimirem Putinem

Sklepy w Rosji wprowadzają ograniczenia na towary. Sankcje zaczynają przynosić skutki?

Lubię to! Skomentuj241 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura